فرماندار اصفهان بر اهمیت اردوهای راهیان نور و تأثیرگذاری آن بر نسل جوان و نوجوان تأکید کرد

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: اهمیت اردوهای راهیان نور به علت تأثیرگذاری آن بر نسل جوان و نوجوان و آشنایی آنها با فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی و برنامه ریزی پشتیبانی اردوهای راهیان نور برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این جلسه، خاطرنشان کرد: اهمیت اردوهای راهیان نور به علت تأثیرگذاری آن بر نسل جوان و نوجوان و آشنایی آنها با فرهنگ ایثار و شهادت است.

احمدی با اشاره به اهمیت اعزام کاروان های راهیان نور و تأثیرگذاری این رویداد فرهنگی، همت دست جمعی همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری هرچه بهتر این حرکت ارزشی را خواستار شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 11 =