فرماندار اصفهان تأکید کرد: برخورد با نانوایی های متخلف باید هوشمندانه، اثربخش و پیشگیرانه باشد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون بررسی مسائل و مشکلات حوزه آرد و نان شهرستان و بررسی مصوبات جلسات گذشته کارگروه، برگزار شد.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، با تأکید بر اینکه هزینه تخلفات باید افزایش یابد، اظهار داشت: اینکه همه اعضای یک صنف را متخلف فرض کنیم، نگاه ناصحیح و ناعادلانه ای است که باید تغییر یابد چراکه در هر صنفی علاوه بر واحدهای خوب و فعال که لازم است آنها را به جامعه معرفی کنیم، تعدادی متخلف نیز هستند که بایستی با آنها برخورد نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: هر کجا که ما با مردم صادقانه گفتگو کنیم و درد و دل آنها را بشنویم، مردم با ما همراهی خواهند کرد.

احمدی با اشاره به نارضایتی های مردم در حوزه نان، تأکید کرد: رفاه و آسایش مردم خط قرمز ما بوده و برای خدمت به آنها تا پای جان ایستادگی خواهیم کرد.

وی افزود: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: برخورد با نانوایی های متخلف باید هوشمندانه، اثربخش و پیشگیرانه باشد به گونه ای که باعث کاهش ارائه خدمات به مردم نشود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =