فرماندار اصفهان تصریح کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها ظرفیت و فرصت خوبی برای روستاها بوده که دهیاران باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: اشتغال و درآمد پایدار، ازجمله موضوعاتی است که دهیاران و شوراهای اسلامی بایستی با جدیت پیگیری کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای قهاب جنوبی، با تأکید بر اینکه باید براساس واقعیت ها مشکلات را تجزیه تحلیل و برنامه ریزی کنیم تصریح کرد: باتوجه به منابع محدود، مشکلات بسیار و ظرفیت های خوب موجود باید با هم افزایی با یکدیگر و اولویت بندی مشکلات را مرتفع و امور را به خوبی به پیش ببریم.

وی افزود: شورای مسکن در شهرستان باید کاربردی شود و روستا به روستا برای متقاضیان مسکن واجد شرایط برنامه ریزی گردد.

فرماندار اصفهان با اشاره به توزیع سهمیه آرد در روستاها نیز اظهار داشت: مبنا و معیاری برای توزیع سهمیه آرد تعیین و این سهمیه براساس شهریور ۱۴۰۱ و و باتوجه به طرح های ارائه شده در روستاها ارائه گردد.

احمدی افزود: اعضای شوراهای اسلامی روستاها باید مراقب تهدیدات اجتماعی و فرهنگی و تغییرات فرهنگی و نگرش ها در روستاها باشند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع اشتغال و درآمد پایدار روستاها، ازجمله مواردی است که دهیاران و شوراهای اسلامی باید با جدیت پیگیری کنند.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها ظرفیت و فرصت خوبی برای روستاها بوده که دهیاران باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده و با هم افزایی و ارائه راه کارهای مثبت در جهت رفع مسائل و مشکلات احتمالی آن اقدام نمایند.

گفتنی است، مجید نادر الاصلی رئیس شورای اسلامی شهرستان در این جلسه، خاطرنشان  کرد: ما باید گوش شنوای مردم باشیم و در راستای حل مشکلات آنان تلاش کنیم.

وی افزود: ارتباط خوب فرماندار محترم اصفهان و حضور میدانی ایشان در روستاها شایسته تقدیر است که اقدام مهمی در جهت رفع مسائل روستاها است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =