فرماندار اصفهان تصریح کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها ظرفیت و فرصت خوبی برای روستاها بوده که دهیاران باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: اشتغال و درآمد پایدار، ازجمله موضوعاتی است که دهیاران و شوراهای اسلامی بایستی با جدیت پیگیری کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای قهاب جنوبی، با تأکید بر اینکه باید براساس واقعیت ها مشکلات را تجزیه تحلیل و برنامه ریزی کنیم تصریح کرد: باتوجه به منابع محدود، مشکلات بسیار و ظرفیت های خوب موجود باید با هم افزایی با یکدیگر و اولویت بندی مشکلات را مرتفع و امور را به خوبی به پیش ببریم.

وی افزود: شورای مسکن در شهرستان باید کاربردی شود و روستا به روستا برای متقاضیان مسکن واجد شرایط برنامه ریزی گردد.

فرماندار اصفهان با اشاره به توزیع سهمیه آرد در روستاها نیز اظهار داشت: مبنا و معیاری برای توزیع سهمیه آرد تعیین و این سهمیه براساس شهریور ۱۴۰۱ و و باتوجه به طرح های ارائه شده در روستاها ارائه گردد.

احمدی افزود: اعضای شوراهای اسلامی روستاها باید مراقب تهدیدات اجتماعی و فرهنگی و تغییرات فرهنگی و نگرش ها در روستاها باشند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع اشتغال و درآمد پایدار روستاها، ازجمله مواردی است که دهیاران و شوراهای اسلامی باید با جدیت پیگیری کنند.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها ظرفیت و فرصت خوبی برای روستاها بوده که دهیاران باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده و با هم افزایی و ارائه راه کارهای مثبت در جهت رفع مسائل و مشکلات احتمالی آن اقدام نمایند.

گفتنی است، مجید نادر الاصلی رئیس شورای اسلامی شهرستان در این جلسه، خاطرنشان  کرد: ما باید گوش شنوای مردم باشیم و در راستای حل مشکلات آنان تلاش کنیم.

وی افزود: ارتباط خوب فرماندار محترم اصفهان و حضور میدانی ایشان در روستاها شایسته تقدیر است که اقدام مهمی در جهت رفع مسائل روستاها است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =