فرماندار اصفهان بر اهمیت آموزش نمایندگان فرماندار، رؤسای شعب و کاربران تأکید کرد

در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، با مسئولین مناطق ۲۱گانه انتخابات شهرستان برنامه ریزی های لازم پیرامون حضور در همایش عوامل انتخابات، حوزه پشتیبانی، نحوه توزیع تعرفه ها و حفاظت از صندوق های اخذ رأی انجام شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، با مسئولین مناطق ۲۱گانه انتخابات شهرستان برنامه ریزی های لازم پیرامون حضور در همایش عوامل انتخابات، حوزه پشتیبانی، نحوه توزیع تعرفه ها و حفاظت از صندوق های اخذ رأی انجام شد.

فرماندار اصفهان  در این نشست، با تأکید بر اهمیت آموزش در انتخابات بالاخص آموزش کارگاهی ، اظهار داشت: آموزش نمایندگان فرماندار، رؤسای شعب و کاربران، بسیار حائز اهمیت است و ریشه اصلی بسیاری از معضلات عدم آموزش و کارنابلدی است.

احمدی افزود: مسئولین مناطق نیز بایستی تسلط کامل بر نحوه کار با دستگاه های احراز هویت داشته باشند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از انصراف یکی از کاندیداهای ارامنه از رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان زمان قانونی خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان انتخابات را سمبل وحدت در جامعه دانست و گفت: یکی از راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین مردم و اقوام ایرانی است در حالی که ما هر جا کنار هم قرار گرفتیم توانستیم کارها را به پیش ببریم.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مهلت تبلیغات انتخابات ساعت ۸صبح پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲یعنی ۲۴ ساعت قبل از انتخابات به پایان خواهد رسید.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =