فرماندار اصفهان بر لزوم انسجام بین اعضای شعب اخذ رأی تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تا کنون ۲۹۱ نفر در اصفهان تأیید صلاحیت شده اند و بر خلاف ادعای کسانی که گروکشی سیاسی می کنند، انتخابات کاملا رقابتی است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در نشستی با مسئولین شعب و نمایندگان فرماندار و سرناظران هیأت نظارت شعب منطقه ۴ اصفهان، اظهار کرد: در دوره های مختلف انقلاب صحنه هایی را به ویژه در سال های دفاع مقدس دیده ایم که حاوی شکست ها و پیروزی های ظاهری و واقعی بود و در ادوار مختلف انقلاب نقش های مختلفی از افراد دیده ایم، کسانی پرچم را بالا می گرفتند و مقاومت می کردند و سرزنش ها، شایعات و ناامیدسازی های دشمن بر روی آنها تاثیری نداشت.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون فراز و نشیب های مختلفی را در ادوار مختلف شاهد بوده ایم، افزود: افراد در دوره های مختلف به تکلیف خود عمل کردند اما چه کسانی سربلند و مایه افتخار ملت شدند؟ آنهایی که ساختند و استقامت کردند.

فرماندار اصفهان تاکید کرد: در مقطع کنونی هم بر سر مردم غزه بمب ریخته می شود و هم بر سر مردم ما بمب می ریزند که بسیار محاسبه شده است به طوری که تلاش می کنند اتحاد و ارتباط مردم ایران را با نظام مقدس جمهوری اسلامی کاهش دهند یا کاهش داده شده جلوه دهند.

وی اضافه کرد: در همین راستا رسالت ما برگزاری انتخابات است، رسالت جریانات سیاسی این است که به رقابت بپردازند اما متولیان برگزاری انتخابات رسالت دیگری دارند که یکی از این رسالت ها ضرورت در حوزه افزایش مشارکت مردم است.

احمدی تاکید کرد: رسالت بعدی این است که نقش خود را بدانید و به طور خاص منادی انتخابات باشید و برای انسجام بین اعضای شعبه که منصوبین فرمانداری هستند، تلاش کنید.

وی در خصوص افزایش مشارکت ابراز کرد: باید مخاطبان و ظرفیت های شعب را بشناسید و افراد دارای ارتباط قوی در هر محله را شناسایی کنید و دعوت کنید تا منادی انتخابات شوند و در ادامه شما خودتان نیز برای افزایش مشارکت دست در دست هم بدهید.

فرماندار اصفهان به ویژگی های خاص در اجرای این دوره از انتخابات اشاره کرد و افزود: در ویژگی فرایندی انتخابات باید گفت که در این دوره شناسنامه لازم نیست و افراد با کارت ملی و سایر کارت های شناسایی هم می توانند رای بدهند.

احمدی بر لزوم انسجام اعضای شعب اخذ رای تاکید کرد و گفت: باید کار را درست شروع کنیم و روزهای قبل از رای گیری، شعبه را بررسی کنیم.

وی یادآور شد: در این دوره دو انتخابات در یک تعرفه گنجانده شده است و شرایط خاص خود را دارد، لذا در این انتخابات بیشتر باید آموزش دید، وقت گذاشت و حوصله به خرج داد و منسجم شد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باید تا روز انتخابات کارهای متعددی را انجام دهیم تا القاکنندگان برای عدم مشارکت مردم در انتخابات و زیر سوال بردن سلامت انتخابات نتوانند به اهداف خود برسند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 20 =