فرماندار اصفهان: ضرورت داشتن نظم، حوصله و امانت داری در فرایند اجرای انتخابات / تلاش دشمن برای عدم مشارکت گواه مؤثر بودن آرای مردم است

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جمع تعدادی از عوامل اجرایی انتخابات اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.
فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو گفت: در هیچ کشوری چنین انتخاباتی برگزار نمی‌شود که همه دشمنان برای عدم مشارکت به خط شده باشند و همین دلیل خوبی برای اثر داشتن آرای مردم است.
وی بر لزوم آمادگی کامل همه عوامل انتخابات تاکید کرد و افزود: باید برای پیشامد هر سناریویی آمادگی لازم را داشته باشید و برای این کار نظم، امانت داری، حوصله و رضای خداوند را در نظر بگیرید تا از اشتباهات ناخواسته پرهیز شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =