جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: اقدامات جدی درخصوص ازدواج آسان انجام شده که شایسته تقدیر است و این روند باید ادامه یابد. خلاصه خبر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان که به صورت وبینار برگزار شد، با بیان اینکه مقوله جوانان، ازدواج، اشتغال و مسکن، پاشنه آشیل بسیاری از دولت هاست، عنوان کرد: بحمد ا… در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بسیاری از زمینه ها به پیشرفت های خوبی دست یافته ایم که انشاء ا… چالش ها، تنگناها و کاستی های موجود نیز با همکاری بیشتر بین بخشی در آینده مرتفع گردد.
فرماندار اصفهان افزود: وزیر محترم راه و شهرسازی با افزایش آمار تولید و عرضه مسکن و ثبت نام در سامانه اقدام مسکن ملی، گام مؤثری را پیرامون موضوع مسکن برداشته اند که شایسته تقدیر است.
سیستانی تصریح کرد: محدودیت هایی در زمینه اشتغال وجود دارد که انشاء ا… با برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت صورت گرفته، مشکلات موجود در حوزه اشتغال مرتفع گردد.
وی با بیان اینکه آمارها بیانگر فراهم شدن زمینه ازدواج آسان است، اظهار داشت: اقدامات جدی درخصوص ازدواج آسان انجام شده که شایسته تقدیر است و این روند باید ادامه یابد.
فرماندار اصفهان تأکید کرد: پرتال اوقات فراغت فعال گردد و دستگاه های اجرایی نسبت به ارائه برنامه های خود در شرایط کرونایی موجود در فضای مجازی اقدام نمایند.
سیستانی افزود: کلیه دستگاه های اجرایی و فرهنگی شهرستان در زمینه اوقات فراغت و کمیته ساماندهی ازدواج، و شناسایی ظرفیت های دستگاه ها، همکاری لازم را داشته باشند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =