آیین تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان با بررسی دقیق نسبت به انتخاب شخص اصلح و سختکوش به عنوان شهردار اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، آیین تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان عصر امروز (چهارشنبه) با حضور فرماندار اصفهان در محل فرمانداری برگزار شد.
در این آیین، پس از اجرای مراسم سوگند، رأی‌گیری برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورا در دوره ششم برگزار گردید که محمد نورصالحی به اتفاق آرا به عنوان رئیس شورای شهر برای مدت یک سال، ابوالفضل قربانی به عنوان نایب رئیس شورا و سید امیر سامع نیز با ۱۲ رأی به عنوان خزانه دار شورای شهر اصفهان در یک سال اول انتخاب شدند.
همچنین با انتخاب فرزانه کلاهدوزان به عنوان منشی اول و علی صالحی به عنوان سخنگو و منشی دوم، ترکیب هیئت رئیسه سال اول شورای ششم شهر اصفهان تکمیل شد.
حسین سیستانی فرماندار اصفهان در این آیین، بر همدلی و همکاری بیش از پیش اعضای شورای اسلامی شهرها تأکید کرد و گفت: اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان باید با همکاری و تلاش مضاعف در جهت خدمت بی منت به مردم و رفع مشکلات آنان بکوشند.
وی افزود: شوراهای اسلامی شهرها با بررسی دقیق نسبت به انتخاب شخص اصلح و سختکوش به عنوان شهردار اقدام نمایند.
گفتنی است، مراسم تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان بجز شهر بهارستان به طور جداگانه در محل فرمانداری برگزار گردید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =