معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: هیچ آرامستانی نباید بدون متولی باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: آرامستان ها در شهرها باید تحت نظر شهرداران و در روستاها تحت نظر دهیاران عمل کنند و کلیه امور آنها از طریق شهرداران و دهیاران مرتفع گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان صبح امروز (شنبه) با حضور امیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون پیگیری مصوبات جلسات گذشته و ارائه گزارش برخی دستگاه ها درخصوص اقدامات صورت گرفته، برگزار شد.
فریبرز امیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در این جلسه، با تأکید بر اینکه هیچ آرامستانی نباید بدون متولی باشد، عنوان کرد: آرامستان ها در شهرها باید تحت نظر شهرداران و در روستاها تحت نظر دهیاران عمل کنند و کلیه امور آنها از طریق شهرداران و دهیاران مرتفع گردد.
وی افزود: آرامستان های خارج از حریم روستاها باید تحت نظر بخشداران عمل کنند.
امیری تصریح کرد: انشاء ا… با همکاری بین دستگاهی و پیگیری دقیق مصوبات بتوانیم برای بهبود شرایط کنونی در راستای سیاست های شورای ثبت وقایع حیاتی شهرستان اقدامات مؤثری انجام دهیم.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =