تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندار اصفهان و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری

در آیینی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، در آیینی، با حضور حضرت آیت ا… طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان، دکتررضایی استاندار، سیستانی فرماندار اصفهان و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری، از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت تجلیل گردید.

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =