تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، فرماندار اصفهان و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری

در آیینی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، در آیینی، با حضور حضرت آیت ا… طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان، دکتررضایی استاندار، سیستانی فرماندار اصفهان و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری، از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت تجلیل گردید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =