دیدار فرماندار اصفهان با خانواده شهید حسن رضایی

فرماندار اصفهان تأکید کرد: شهدای عالیقدر باید الگوی مسئولان باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در منزل شهید حسن رضایی در قهجاورستان، با خانواده معزز این شهید والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار، با تأکید بر اینکه شهدای عالیقدر باید الگوی مسئولان باشند، عنوان کرد: امروز هرچه داریم به برکت خون شهدای والامقام و فداکاری و ازخودگذشتی جانبازان و ایثارگران است و باید ادامه دهنده راه آنان که همانا خدمت بی منت به مردم است، باشیم.

احمدی خاطرنشان کرد: خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان زینت و ولی‌نعمتان جامعه ما هستند و مردم به وجود این افراد افتخار و مباهات می‌کنند.

وی افزود: تکریم، سپاسگزاری و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب آرامش است و ما از صبر و استقامت این افراد روحیه می‌گیریم.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید با کار و تلاش مضاعف و همکاری بین بخشی شهر قهجاورستان به شهری نمونه دینی تبدیل گردد.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =