فرماندار اصفهان: خدمت به مردم در راس برنامه های مسئولان قرار بگیرد

    فرماندار اصفهان گفت: خدمت به مردم باید در رأس برنامه های مسئولان قرار بگیرد و بسیجیان می توانند در این رابطه فرهنگ سازی کنند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در نشست با امام جمعه، ائمه جماعات، شهردار و معتمدان منطقه خوراسگان با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره […]

 

 

فرماندار اصفهان گفت: خدمت به مردم باید در رأس برنامه های مسئولان قرار بگیرد و بسیجیان می توانند در این رابطه فرهنگ سازی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در نشست با امام جمعه، ائمه جماعات، شهردار و معتمدان منطقه خوراسگان با گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره شهدای ۸سال دفاع مقدس به ویژه شهدای منطقه خوراسگان افزود: همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان و بسیجیان هستیم.

وی اظهار داشت: ما باید پاسدار اهداف و آرمان های والای شهدا باشیم و در مسیر ارزشمند نشر و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و فرهنگ بسیجی تلاش کنیم.

فرماندار اصفهان، اهالی منطقه خوراسگان را مردمانی نجیب، زحمت کش و ولایتمدار دانست و گفت: مردم شهید پرور خوراسگان در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه و فعال داشته اند و نمود این حضور در تقدیم صدها شهید والامقام به این انقلاب تجلی یافته است.

احمدی برلزوم خدمت صادقانه و بی منت به مردم تاکید کرد و افزود: بسیجان تاکنون در  تمامی عرصه های خدمت رسانی به مردم به خوبی نقش آفرینی کرده اند و در ارائه خدمت بی منت به مردم نیز باید فرهنگ سازی کنند.

وی همکاری و هم افزایی بین بخشی و مشارکت و همراهی شهروندان و مسئولان را موثرترین راهکار برای رفع مشکلات اصفهان بیان و ابراز امیدواری کرد: با بهره گیری از تفکر بسیج توسعه و آبادانی روز افزون در شهر اصفهان و بویژه منطقه خوراسگان رقم بخورد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =