نشست فرماندار اصفهان با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای دهستان قهاب

روشنایی ورودی روستاها، آسفال معابر، بازنگری طرح هادی، پل زیرگذر روستاها، انتقال دامداری به خارج از روستا، جمع آوری زباله ها و نخاله های ساختمانی، تفکیک اراضی مسکونی و تغییر کاربری ها از اهم موضوعاتی بود که با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

جلسه با شوراها و دهیاران

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای دهستان قهاب واقع در بخش مرکزی اصفهان، با اشاره به اهمیت بررسی و رفع مسائل و مشکلات روستاها، عنوان کرد: اهم مشکلات روستاها در حوزه بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، حمل و نقل جاده ای، توزیع برق و جهاد کشاورزی است که باید با همکاری و همراهی  مسئولان ذی ربط و کار و تلاش جهادگونه مرتفع گردد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بنیاد مسکن نسبت به تهیه ضوابط و مقررات تفکیک زمین های مسکونی داخل طرح هادی روستا اقدام و ظرف مدت یک ماه، اقدامات مقتضی در دهیاری صورت پذیرد.

احمدی افزود: طرح هادی روستاها بازنگری و اقدامات لازم پیرامون اصلاح آنها انجام گردد.

وی تأکید کرد: دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها نسبت به نصب اطلاعیه و یا بنر درخصوص خرید و فروش در محدوده روستا با مراجعه به دهیاری و عدم خرید و فروش خارج از محدوده و تصرف غیرقانونی اراضی اقدام گردد.

فرماندار اصفهان اظهار داشت: طرح ساماندهی و ایمنی جاده مزرعه گورت ظرف مدت یک ماه آینده، آماده و مصوبات استانی و شهرستانی آن پیگیری گردد.

احمدی اذعان داشت: مشکلاتی درخصوص حمل و نقل عمومی در روستاهای بخش مرکزی وجود دارد که انشاء ا… در آینده با پیگیری و همکاری بین بخشی درصدد رفع آنها هستیم.

وی درخصوص روشنایی جاده حتم آباد به جلادران نیز افزود: دهیاری هر دو روستا با پیگیری طرحی مشترک و مراجعه به شرکت توزیع برق، نسبت به رفع مشکل روشنایی جاده حتم آباد به جلادران اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: گزارش مصوبات اتخاذ شده در این نشست باید به صورت هفتگی به فرمانداری ارائه گردد.

گفتنی است، در این نشست که با حضور فرماندار اصفهان و مدیران بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی، حمل و نقل جاده ای و شرکت توزیع برق برگزار شد، تک تک دهیاران و نمایندگانی از شوراهای اسلامی روستاها به بیان مسائل و مشکلات روستای خود پرداختند و مصوباتی نیز در راستای رفع مشکلات موجود اتخاذ گردید.

شایان ذکر است فرماندار اصفهان در حاشیه این نشست، از روستاهای آمرزیدآباد، حتم آباد و دینان بازدید کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.

روشنایی ورودی روستاها، آسفال معابر، بازنگری طرح هادی، پل زیرگذر روستاها، انتقال دامداری به خارج از روستا، جمع آوری زباله ها و نخاله های ساختمانی، تفکیک اراضی مسکونی و تغییر کاربری ها از اهم موضوعاتی بود که با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

نشست بی واسطه فرماندار اصفهان با دختران نوجوان فعال اصفهانی برگزار شد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شش =