فرماندار اصفهان بر لزوم ارزیابی وضعیت شهرستان در برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط شهرستان مایه برکت و انسجام نیروهای متدین و انقلابی است و این مهم را باید با هدفگذاری و برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هیأت امنای یادمان های شهدای گمنام شهرستان، با بیان اینکه ما هرچه امروز داریم به برکت خون شهدای والامقام است، خاطرنشان کرد: ما باید به یادمان ها و خاطراتی که درخصوص شهدای گمنام اتفاق افتاده است، توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه شهرستان اصفهان باید از حیث عمرانی، فرهنگی، اداره مردمی و برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی سرآمد باشد، افزود: ما باید با سیاستگذاری صحیح در شهرستان، مردم را در برگزاری آیین های ویژه گرامیداشت شهدای گمنام دخیل کنیم.

احمدی بر لزوم ارزیابی وضعیت موجود شهرستان در برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی تأکید کرد و گفت: افراد باتجربه در برگزاری یادمان ها در محلات مختلف اصفهان در جلسه آتی دعوت و هماهنگی های لازم و تبادل اطلاعات برای برگزاری هرچه باشکوه تر یادمان های شهدای گمنام در شهرستان صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط شهرستان مایه برکت و انسجام نیروهای متدین و انقلابی است و این مهم را باید با هدفگذاری و برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 18 =