فرماندار اصفهان بر لزوم ارزیابی وضعیت شهرستان در برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط شهرستان مایه برکت و انسجام نیروهای متدین و انقلابی است و این مهم را باید با هدفگذاری و برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هیأت امنای یادمان های شهدای گمنام شهرستان، با بیان اینکه ما هرچه امروز داریم به برکت خون شهدای والامقام است، خاطرنشان کرد: ما باید به یادمان ها و خاطراتی که درخصوص شهدای گمنام اتفاق افتاده است، توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه شهرستان اصفهان باید از حیث عمرانی، فرهنگی، اداره مردمی و برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی سرآمد باشد، افزود: ما باید با سیاستگذاری صحیح در شهرستان، مردم را در برگزاری آیین های ویژه گرامیداشت شهدای گمنام دخیل کنیم.

احمدی بر لزوم ارزیابی وضعیت موجود شهرستان در برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی تأکید کرد و گفت: افراد باتجربه در برگزاری یادمان ها در محلات مختلف اصفهان در جلسه آتی دعوت و هماهنگی های لازم و تبادل اطلاعات برای برگزاری هرچه باشکوه تر یادمان های شهدای گمنام در شهرستان صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط شهرستان مایه برکت و انسجام نیروهای متدین و انقلابی است و این مهم را باید با هدفگذاری و برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =