فرماندار اصفهان بر لزوم ارزیابی وضعیت شهرستان در برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط شهرستان مایه برکت و انسجام نیروهای متدین و انقلابی است و این مهم را باید با هدفگذاری و برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هیأت امنای یادمان های شهدای گمنام شهرستان، با بیان اینکه ما هرچه امروز داریم به برکت خون شهدای والامقام است، خاطرنشان کرد: ما باید به یادمان ها و خاطراتی که درخصوص شهدای گمنام اتفاق افتاده است، توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه شهرستان اصفهان باید از حیث عمرانی، فرهنگی، اداره مردمی و برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی سرآمد باشد، افزود: ما باید با سیاستگذاری صحیح در شهرستان، مردم را در برگزاری آیین های ویژه گرامیداشت شهدای گمنام دخیل کنیم.

احمدی بر لزوم ارزیابی وضعیت موجود شهرستان در برگزاری آیین ها و برنامه های فرهنگی تأکید کرد و گفت: افراد باتجربه در برگزاری یادمان ها در محلات مختلف اصفهان در جلسه آتی دعوت و هماهنگی های لازم و تبادل اطلاعات برای برگزاری هرچه باشکوه تر یادمان های شهدای گمنام در شهرستان صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط شهرستان مایه برکت و انسجام نیروهای متدین و انقلابی است و این مهم را باید با هدفگذاری و برنامه ریزی فرهنگی انجام دهیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 9 =