فرماندار اصفهان: زباله های بیمارستانی که تهدیدی برای جامعه محسوب می شود باید ایمن سازی و در شرایطی خاص دفن شوند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: زباله های بیمارستانی اگر به درستی مدیریت و دفن نشود، به عنوان یکی از مهمترین معضلات جوامع شهری و تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان روز گذشته (شنبه) با حضور فرماندار اصفهان و سرپرستان فرمانداری های ۴ شهرستان کوهپایه، ورزنه، هرند و جرقویه و شهرداران ۱۳ شهر شرق اصفهان پیرامون انتقال زباله های بیمارستانی، مطب ها و کلینیک های خصوصی به سایت مربوطه و نحوه بی خطرسازی و دفن آنها برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: زباله های بیمارستانی اگر به درستی مدیریت و دفن نشود، به عنوان یکی از مهمترین معضلات جوامع شهری و تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

وی  تأکید کرد: زباله های بیمارستانی، عفونی و شیمیانی که برای سلامت جامعه تهدید محسوب می شود باید ایمن سازی و در شرایطی خاص دفن شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =