فرماندار اصفهان: زباله های بیمارستانی که تهدیدی برای جامعه محسوب می شود باید ایمن سازی و در شرایطی خاص دفن شوند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: زباله های بیمارستانی اگر به درستی مدیریت و دفن نشود، به عنوان یکی از مهمترین معضلات جوامع شهری و تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان روز گذشته (شنبه) با حضور فرماندار اصفهان و سرپرستان فرمانداری های ۴ شهرستان کوهپایه، ورزنه، هرند و جرقویه و شهرداران ۱۳ شهر شرق اصفهان پیرامون انتقال زباله های بیمارستانی، مطب ها و کلینیک های خصوصی به سایت مربوطه و نحوه بی خطرسازی و دفن آنها برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: زباله های بیمارستانی اگر به درستی مدیریت و دفن نشود، به عنوان یکی از مهمترین معضلات جوامع شهری و تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

وی  تأکید کرد: زباله های بیمارستانی، عفونی و شیمیانی که برای سلامت جامعه تهدید محسوب می شود باید ایمن سازی و در شرایطی خاص دفن شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هشت =