فرماندار اصفهان: زباله های بیمارستانی که تهدیدی برای جامعه محسوب می شود باید ایمن سازی و در شرایطی خاص دفن شوند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: زباله های بیمارستانی اگر به درستی مدیریت و دفن نشود، به عنوان یکی از مهمترین معضلات جوامع شهری و تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان روز گذشته (شنبه) با حضور فرماندار اصفهان و سرپرستان فرمانداری های ۴ شهرستان کوهپایه، ورزنه، هرند و جرقویه و شهرداران ۱۳ شهر شرق اصفهان پیرامون انتقال زباله های بیمارستانی، مطب ها و کلینیک های خصوصی به سایت مربوطه و نحوه بی خطرسازی و دفن آنها برگزار شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: زباله های بیمارستانی اگر به درستی مدیریت و دفن نشود، به عنوان یکی از مهمترین معضلات جوامع شهری و تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

وی  تأکید کرد: زباله های بیمارستانی، عفونی و شیمیانی که برای سلامت جامعه تهدید محسوب می شود باید ایمن سازی و در شرایطی خاص دفن شوند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =