نشست فرماندار اصفهان با هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها با صرف وقت بیشتر و ارتقاء روش های نوین می تواند در بخش های مختلف من جمله پروژه های عمرانی و خدماتی نیز فعالیت کند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با هیأت  مدیره شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی اصفهان، با بیان اینکه شرکت تعاونی دهیاری ها می توانند در عرصه های مختلف به مردم خدمت کند، اظهار داشت: شرکت تعاونی دهیاری ها با صرف وقت بیشتر و ارتقاء روش های نوین می تواند در بخش های مختلف من جمله پروژه های عمرانی و خدماتی نیز فعالیت کند.

فرماندار اصفهان افزود: جمع آوری مرتب زباله ها در روستاها، از اهمیت والایی برخوردار است و این مهم را باید با استفاده از ظرفیت های خوب موجود و مدیریت صحیح مورد توجه ویژه قرار دهیم.

احمدی عنوان کرد: پیشنهاداتی برای درآمد پایدار دهیاری ها و شرکت تعاونی که منجر به کمک به دهیاری ها می شود، ارائه گردد تا بتوانیم با تعاملات مؤثر موانع اداری موجود در این راستا را مرتفع سازیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 12 =