نشست فرماندار اصفهان با هیأت مدیره شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شرکت تعاونی دهیاری ها با صرف وقت بیشتر و ارتقاء روش های نوین می تواند در بخش های مختلف من جمله پروژه های عمرانی و خدماتی نیز فعالیت کند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با هیأت  مدیره شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی اصفهان، با بیان اینکه شرکت تعاونی دهیاری ها می توانند در عرصه های مختلف به مردم خدمت کند، اظهار داشت: شرکت تعاونی دهیاری ها با صرف وقت بیشتر و ارتقاء روش های نوین می تواند در بخش های مختلف من جمله پروژه های عمرانی و خدماتی نیز فعالیت کند.

فرماندار اصفهان افزود: جمع آوری مرتب زباله ها در روستاها، از اهمیت والایی برخوردار است و این مهم را باید با استفاده از ظرفیت های خوب موجود و مدیریت صحیح مورد توجه ویژه قرار دهیم.

احمدی عنوان کرد: پیشنهاداتی برای درآمد پایدار دهیاری ها و شرکت تعاونی که منجر به کمک به دهیاری ها می شود، ارائه گردد تا بتوانیم با تعاملات مؤثر موانع اداری موجود در این راستا را مرتفع سازیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =