بازدید فرماندار اصفهان از شرکت های تولیدی صنعتی حیدر و قالی سلیمان

فرماندار اصفهان اظهار داشت: عشق و انگیزه برای ایجاد اشتغال و توجه به کارگران در منطقه رحیم آباد کاملا مشهود و شایسته تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (یکشنبه) با حضور در منطقه رحیم آباد از توابع بخش مرکزی، از شرکت بافندگی و رنگرزی حیدر و شرکت رسول (قالی سلیمان) بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه عشق و انگیزه خدمت در مجموعه های مستقر در منطقه رحیم آباد مشهود است، اظهار داشت: عشق و انگیزه برای ایجاد اشتغال و توجه به کارگران در این منطقه کاملا مشهود و شایسته تقدیر است.

احمدی افزود: متأسفانه به دلیل مسائل و مشکلات موجود بخشی از ظرفیت خوب شرکت حیدر بخوبی استفاده نشده که انشاء ا… با همکاری بین بخشی بایستی در راستای رفع مشکلات این شرکت اقدام نماییم.

وی با اشاره به کاهش بارش ها و مشکلات حوزه کشاورزی، عنوان کرد: باتوجه به خشکسالی های اخیر، توسعه مجموعه مستقر در منطقه رحیم آباد به نفع مردم این منطقه است که انشاء ا… نشستی با مشارکت شرکت ها و سازمان های ذی ربط برگزار و گام های مؤثری در راستای توسعه و رفع مشکلات خاص مجموعه مستقر در منطقه رحیم آباد برداشته خواهد شد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: انشاء ا… توفیق دفاع و حمایت از تولیدکننده و اشتغال را داشته باشیم و بتوانیم به مردم صادقانه خدمت کنیم.

لازم به ذکر است، هزینه های بالای حامل های انرژی اعم از آب، برق و گاز، مشکل تغییر کاربری ها، تأمین مواد اولیه، ورود مواد و کالاهای بی کیفیت از خارج به کشور، تبدیل رحیم آباد به عنوان شهرک یا منطقه صنعتی، شناخت رحیم آباد به عنوان منطقه محروم برای معافیات های مالیاتی، ازجمله خواسته ها و مشکلات مجموعه های مستقر در منطقه رحیم آباد بود.

گفتنی است، شرکت بافندگی و رنگرزی حیدر با تولید سالانه ۱۵ میلیون متر پارچه در زمینی به مساحت ۱۶۰ هکتار و ۵۵۰۰ متر مربع زیربنا احداث شده که با ۱۹۰ کارگر در ۳ شیفت کاری و با یک سوم ظرفیت فعالیت می کند.

همچنین شرکت رسول (قالی سلیمان) در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار و با ۸۰۰ کارگر در ۳ شیفت کاری و با تولید روزانه ۴۰ تن انواع نخ و ۳۵۰۰ الی ۴۰۰۰ متر فرش فعالیت می نماید و تولیدات آن به ۵۰ کشور جهان من جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای اروپایی و آمریکایی همچون کانادا و مکزیک صادر می شود. نخ رسول به عنوان یکی از برندهای داخلی و بین المللی است. این شرکت با ۴ دهه سابقه قدمت و در توسعه فعالیت های دانش بنیان به ویژه در حوزه محیط زیست و کنترل کیفی به صورت تخصصی فعالیت کرده و در زمینه صنعت و توسعه نیز برگزیده صنعت سبز کشور شده و در زمینه تولید نخ آنتی باکتریال توانسته پیشتاز باشد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =