فرماندار اصفهان : استاندارد سازی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ، مصداق بارز کار جهادی است

فرماندار اصفهان گفت: به واسطه مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی شکل گرفته شاهد مجموعه‌های تفریحی بسیار پویا، فعال و بانشاط تحت فعالیت شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان هستیم که تمام این مجموعه‌ها شاخص‌های استانداردی که برای آن‌ها تعیین شده بود را دارا هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از مجتمع گردشگری صفه اظهار کرد: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، توفیق شد تا از مجتمع گردشگری صفه بازدیدی داشته باشیم که شاهد هستیم این مجموعه بسیار پویا و فعال شده است.
وی با بیان اینکه اتفاقات صورت گرفته در استانداردسازی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ مصداق بارز کار جهادی است، ادامه داد: چند سالی بود که مجتمع گردشگری صفه به واسطه دلایل مختلف همچون بیماری کرونا از رونق افتاده بود اما پیش از آن نیز مشکلاتی داشت که در جریان آن بودیم.
فرماندار اصفهان افزود: این اتفاق فرخنده با همت والا و تلاش شبانه‌روزی صورت پذیرفت که به واسطه مجاهدت‌ها و اقدامات خوب شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی سپاهان می‌بینیم که مجموعه‌ای بسیار پویا، فعال، با نشاط و خوب شکل گرفته است. همچنین این مجموعه‌ها شاخص‌های استانداردی که برای آنها تعیین شده بود را دارا هستند.
وی تصریح کرد: به نظرم مردم و شهروندان اصفهانی باید از این ظرفیت‌های تفریحی و گردشگری استفاده کنند، ظرفیت‌های مختلف تفریحی و گردشگری بسیاری در مجتمع گردشگری صفه، تله‌سی‌یژ ناژوان و شهر رویاها وجود دارد که مردم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند و خلاقیت و ابتکارات خوبی در راستای آماده‌سازی این ظرفیت‌های گردشگری به کار گرفته شده است.
احمدی درباره فعالیت‌های صورت گرفته در این مجموعه خاطرنشان کرد: فضای آماده شده، فضای خوبی است، همچنین برنامه‌های فرهنگی که پیش‌بینی و برنامه‌ریزی شده نیز از سطح بالایی برخوردار است. فکر می‌کنم پیرامون ظرفیت‌های موجود مجموعه‌های تفریحی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان باید تبلیغات مناسبی انجام پذیرد تا شهروندان ضمن اطلاع یافتن از آن بیایند و از این ظرفیت‌ها بهره‌مند شوند.
وی با بیان آنکه ظرفیت‌های مذکور از موقعیت مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی برخوردار است، تاکید کرد: مجتمع گردشگری صفه یکی از ظرفیت‌های گردشگری مهم اصفهان به شمار می‌رود؛ چرا که اصفهان ظرفیت‌های مختلفی دارد که اگر این نوع مدیریت و همدلی در این مجموعه ایجاد شود در اتفاقات فرخنده‌ای را در عرصه گردشگری شاهد خواهیم بود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 12 =