پیام فرماندار اصفهان به مناسبت نهم اردیبهشت ماه ، روز ملی شوراها

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شورا را به اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اصفهان، تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شورا را به اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان اصفهان، تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
واگذاری مسئولیت ها به مردم و مشارکت آنان در اداره امور کشور یکی از مهمترین برکات بزرگ انقلاب اسلامی است.
بی شک همراهی ، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشات گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.
واضح است که نهاد مقدس شورا که بنیان آن برگرفته از آموزه‌های دینی و قرآن کریم است، در واقع به فرآیند واگذاری امور به مردم، عینیت بخشیده و به برکت این اتفاق مهم، نقش آفرینی مـردم در تعیین سرنوشت خویش دو چندان شده است.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه ، روز ملی شورا به اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان، از زحمات و خدمات تمام دست اندرکاران این نهاد مقدس و مردمی صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق این عزیزان را در راستای انجام رسالت خطیر و بزرگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهرستان اصفهان از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.
محمدعلی احمدی
فرماندار اصفهان

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =