در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، رمضانی به عنوان مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان معرفی شد

در آیینی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار اصفهان، از زحمات محسن سیستانی تجلیل و رسول رمضانی به عنوان مدیر جدید اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان معرفی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان، عنوان کرد: همه مدیران شهرستان که منصوب می‌شوند، نسبت به آموزش و‌ پرورش مسؤولیت دارند و این موضوع از آن‌ها خواسته شده است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: آموزش و پرورش نقش سایر دستگاه‌ها را برای اجرای سند تحول به ما اعلام و آن‌ها را تعریف کند چرا که برای اجرای این سند فرصت کمی داریم.

احمدی افزود: باید والدین به صورت عینی ببیند که دانش‌آموزان نقشی محوری در  این سند تحول دارند.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش در اجرای ما بقی ماموریت‌ها نقش دارد و این به عنوان یک مطالبه از  سوی فرمانداری مطرح می‌شود.

فرماندار اصفهان گفت: انشاء ا… با ارائه برنامه های جدید در آموزش و پرورش ناحیه ۲، شاهد تحولاتی در این ناحیه باشیم.

احمدی افزود: ما خود ولی دانش آموز هستیم و هرگونه تغییرات در آموزش و پرورش را شاهد خواهیم بود.

گفتنی است، در آیینی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار اصفهان، از زحمات محسن سیستانی تجلیل و رسول رمضانی به عنوان مدیر جدید اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان معرفی شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 15 =