در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، رمضانی به عنوان مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان معرفی شد

در آیینی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار اصفهان، از زحمات محسن سیستانی تجلیل و رسول رمضانی به عنوان مدیر جدید اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان معرفی شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی، فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان، عنوان کرد: همه مدیران شهرستان که منصوب می‌شوند، نسبت به آموزش و‌ پرورش مسؤولیت دارند و این موضوع از آن‌ها خواسته شده است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: آموزش و پرورش نقش سایر دستگاه‌ها را برای اجرای سند تحول به ما اعلام و آن‌ها را تعریف کند چرا که برای اجرای این سند فرصت کمی داریم.

احمدی افزود: باید والدین به صورت عینی ببیند که دانش‌آموزان نقشی محوری در  این سند تحول دارند.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش در اجرای ما بقی ماموریت‌ها نقش دارد و این به عنوان یک مطالبه از  سوی فرمانداری مطرح می‌شود.

فرماندار اصفهان گفت: انشاء ا… با ارائه برنامه های جدید در آموزش و پرورش ناحیه ۲، شاهد تحولاتی در این ناحیه باشیم.

احمدی افزود: ما خود ولی دانش آموز هستیم و هرگونه تغییرات در آموزش و پرورش را شاهد خواهیم بود.

گفتنی است، در آیینی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار اصفهان، از زحمات محسن سیستانی تجلیل و رسول رمضانی به عنوان مدیر جدید اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ اصفهان معرفی شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهارده =