در آیینی با حضور فرماندار اصفهان ، محمد حسن احمدی بعنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان معرفی شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان ، محمد حسن احمدی بعنوان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین تکریم و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، با بیان اینکه انتصابات در دولت سیزدهم براساس شایسته سالاری و توانمندی است، اظهار داشت: با توجه به تجربیات مدیر جدید جهاد کشاورزی، انشاء ا… مدیر جدید در راستای ایجاد تحول در زمینه کشاورزی در شهرستان اهتمام ویژه ای داشته باشند.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه اشتغال در بخش کشاورزی به عنوان یکی از موضوعات مهم در شهرستان اصفهان است، افزود: باتوجه به کاهش بارش ها و کم آبی موجود، بخش کشاورزی نیازمند تحولات مهمی است؛ چراکه کم آبی نباید باعث توقف تولید محصولات کشاورزی شود بلکه باید منجر به تحول در بخش کشاورزی گردد.
احمدی تصریح کرد: تحول در بخش کشاورزی مستلزم به کارگیری افراد توانمند و کارآمد و داشتن برنامه ای دقیق و زمان بندی شده و همچنین همکاری و همراهی دیگر مسئولین و دستگاه های اجرایی شهرستان و همیاری و توجه ویژه کشاورزان عزیز و سختکوش است.
وی ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… با همکاری و هم افزایی بین بخشی شاهد موفقیت ها و پیشرفت هایی در بخش کشاورزی و دامپروری و تولیدات مختلف این بخش باشیم.
فرماندار اصفهان مسئله آرد و نان را از دیگر موضوعات مهم شهرستان برشمرد و تأکید کرد: حدود ۱۶۰۰ واحد نانوایی در شهرستان اصفهان فعالیت می کنند که توجه، تقویت فعالیت ها، ارتقاء کیفیت نان و استانداردسازی آنها از اهمیت بسیاری برخوردار است و بایستی مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان با هماهنگی بین بخشی و نانوایان به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند.
احمدی افزود: در شرایط کنونی، ما باید به نیازهای دامداران، مرغداران و کشاورزان توجه ویژه ای داشته باشیم و هم افزایی بین همه مجموعه ها باعث ارتقاء کیفیت و افزایش تولید خواهد شد.
وی با تأکید بر لزوم توجه به حفظ کاربری اراضی کشاورزی شهرستان، گفت: حفظ کاربری اراضی کشاورزی مستلزم حذف زمینه های تغییر اراضی کشاورزی با توجه به کشاورزی، نیازهای کشاورزان و نظارت جدی در این خصوص است که همکاری و همراهی دهیاران، مردم و نظارت قوی تر مسئولین جهاد کشاورزی را می طلبد.
فرماندار اصفهان افزود: حفظ کاربری اراضی کشاورزی به معنی معطل کردن یا بی بهره شدن این اراضی نیست بلکه باید زمینه را به گونه ای فراهم سازیم که انجام کشاورزی و تولیدات کشاورزی در این اراضی مقدور باشد و این مهم مستلزم اراده قوی و برنامه مشخص و دقیق است.
گفتنی است، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات همتعلی انصاری تقدیر و محمدحسن احمدی به عنوان رئیس جدید جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان معرفی شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =