مشاور فرماندار: حضور بانوان در شوراهای اسلامی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های بانوان داشته باشد

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیار زن شهرستان برگزار شد عنوان نمود: حضور بانوان توانمند و آگاهی که از سوی جامعه محلی خود به عنوان عضو شوراهای اسلامی برگزیده شده اند در مراکز تصمیم سازی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های زنان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیار زن شهرستان برگزار شد عنوان نمود: حضور بانوان توانمند و آگاهی که از سوی جامعه محلی خود به عنوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزیده شده اند در مراکز تصمیم سازی شهری و روستایی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های زنان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، داشته باشد.
خانم صمدی با تاکید بر این که دیدگاه درست نسبت به بانوان دیدگاهی است که زن را ستون و رکن اصلی خانواده می داند افزود: انجام اقدامات و برنامه های شایسته برای بانوان روستایی یکی از وظایف مهم خواهران عضو شوراهای اسلامی روستا و دهیار زن شهرستان می باشد.
وی توانمندسازی زنان، تعمیق باورهای دینی و اشتغالزایی را از جمله مباحث مهمی برشمرد که بانوان محترم عضو شوراهای اسلامی روستاها بایستی در اولویت کاری خود قرار دهند.
مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با اشاره در پیش رو داشتن هفته عفاف و حجاب و با توجه به تقارن این هفته با دهه ولایت و امامت بر اهمیت برنامه ریزی درست برای بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت تاکید نمود و خواهان اجرای برنامه های شایسته و پرمحتوا در این هفته در روستاهای شهرستان شد

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 9 =