مشاور فرماندار: حضور بانوان در شوراهای اسلامی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های بانوان داشته باشد

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیار زن شهرستان برگزار شد عنوان نمود: حضور بانوان توانمند و آگاهی که از سوی جامعه محلی خود به عنوان عضو شوراهای اسلامی برگزیده شده اند در مراکز تصمیم سازی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های زنان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیار زن شهرستان برگزار شد عنوان نمود: حضور بانوان توانمند و آگاهی که از سوی جامعه محلی خود به عنوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزیده شده اند در مراکز تصمیم سازی شهری و روستایی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های زنان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، داشته باشد.
خانم صمدی با تاکید بر این که دیدگاه درست نسبت به بانوان دیدگاهی است که زن را ستون و رکن اصلی خانواده می داند افزود: انجام اقدامات و برنامه های شایسته برای بانوان روستایی یکی از وظایف مهم خواهران عضو شوراهای اسلامی روستا و دهیار زن شهرستان می باشد.
وی توانمندسازی زنان، تعمیق باورهای دینی و اشتغالزایی را از جمله مباحث مهمی برشمرد که بانوان محترم عضو شوراهای اسلامی روستاها بایستی در اولویت کاری خود قرار دهند.
مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با اشاره در پیش رو داشتن هفته عفاف و حجاب و با توجه به تقارن این هفته با دهه ولایت و امامت بر اهمیت برنامه ریزی درست برای بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت تاکید نمود و خواهان اجرای برنامه های شایسته و پرمحتوا در این هفته در روستاهای شهرستان شد

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =