مشاور فرماندار: حضور بانوان در شوراهای اسلامی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های بانوان داشته باشد

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیار زن شهرستان برگزار شد عنوان نمود: حضور بانوان توانمند و آگاهی که از سوی جامعه محلی خود به عنوان عضو شوراهای اسلامی برگزیده شده اند در مراکز تصمیم سازی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های زنان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در نشستی که با حضور بانوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیار زن شهرستان برگزار شد عنوان نمود: حضور بانوان توانمند و آگاهی که از سوی جامعه محلی خود به عنوان عضو شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزیده شده اند در مراکز تصمیم سازی شهری و روستایی می تواند نقش مهمی در توجه به خواسته های زنان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، داشته باشد.
خانم صمدی با تاکید بر این که دیدگاه درست نسبت به بانوان دیدگاهی است که زن را ستون و رکن اصلی خانواده می داند افزود: انجام اقدامات و برنامه های شایسته برای بانوان روستایی یکی از وظایف مهم خواهران عضو شوراهای اسلامی روستا و دهیار زن شهرستان می باشد.
وی توانمندسازی زنان، تعمیق باورهای دینی و اشتغالزایی را از جمله مباحث مهمی برشمرد که بانوان محترم عضو شوراهای اسلامی روستاها بایستی در اولویت کاری خود قرار دهند.
مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با اشاره در پیش رو داشتن هفته عفاف و حجاب و با توجه به تقارن این هفته با دهه ولایت و امامت بر اهمیت برنامه ریزی درست برای بزرگداشت و گرامیداشت این مناسبت تاکید نمود و خواهان اجرای برنامه های شایسته و پرمحتوا در این هفته در روستاهای شهرستان شد

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :