مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت

مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر زیار و پس از ادای احترام به شهدای گمنام مدفون در این شهر، ضمن انجام بازدیدی از مراکز فرهنگی اجتماعی، به بررسی ظرفیت ها ، توانمندی ها و مسایل بانوان و خانواده در شهر یاد شده پرداخت. در این برنامه از فرهنگسرای پردیس(کانون فرهنگی اجتماعی بانوان)، بسیج خواهران، سالن ورزشی، آموزشگاه ایده پرداز، پارک ساحلی، مناره شهر و مرکز فعالیت بانوان بازدید به عمل آمد.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر زیار ضمن تشکر از خدمات و فعالیت های خوب عمرانی و فرهنگی صورت پذیرفته در این شهر در گفت و گو و تبادل نظر با مسئولین، با اشاره به نقش تربیتی زنان در خانواده و اجتماع، خواهان توجه هر چه بیشتر به مباحث ارتقای توانمندیها، ورزش و اشتغال خانگی بانوان شد.
خانم صمدی در این دیدار بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی بانوان و افزایش هماهنگی و هم افزایی برای کسب نتایج مطلوب تر در حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود.

مطالب مشابه

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =