مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت

مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر زیار و پس از ادای احترام به شهدای گمنام مدفون در این شهر، ضمن انجام بازدیدی از مراکز فرهنگی اجتماعی، به بررسی ظرفیت ها ، توانمندی ها و مسایل بانوان و خانواده در شهر یاد شده پرداخت. در این برنامه از فرهنگسرای پردیس(کانون فرهنگی اجتماعی بانوان)، بسیج خواهران، سالن ورزشی، آموزشگاه ایده پرداز، پارک ساحلی، مناره شهر و مرکز فعالیت بانوان بازدید به عمل آمد.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر زیار ضمن تشکر از خدمات و فعالیت های خوب عمرانی و فرهنگی صورت پذیرفته در این شهر در گفت و گو و تبادل نظر با مسئولین، با اشاره به نقش تربیتی زنان در خانواده و اجتماع، خواهان توجه هر چه بیشتر به مباحث ارتقای توانمندیها، ورزش و اشتغال خانگی بانوان شد.
خانم صمدی در این دیدار بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی بانوان و افزایش هماهنگی و هم افزایی برای کسب نتایج مطلوب تر در حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود.

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =