مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت

مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر زیار و پس از ادای احترام به شهدای گمنام مدفون در این شهر، ضمن انجام بازدیدی از مراکز فرهنگی اجتماعی، به بررسی ظرفیت ها ، توانمندی ها و مسایل بانوان و خانواده در شهر یاد شده پرداخت. در این برنامه از فرهنگسرای پردیس(کانون فرهنگی اجتماعی بانوان)، بسیج خواهران، سالن ورزشی، آموزشگاه ایده پرداز، پارک ساحلی، مناره شهر و مرکز فعالیت بانوان بازدید به عمل آمد.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر زیار ضمن تشکر از خدمات و فعالیت های خوب عمرانی و فرهنگی صورت پذیرفته در این شهر در گفت و گو و تبادل نظر با مسئولین، با اشاره به نقش تربیتی زنان در خانواده و اجتماع، خواهان توجه هر چه بیشتر به مباحث ارتقای توانمندیها، ورزش و اشتغال خانگی بانوان شد.
خانم صمدی در این دیدار بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی بانوان و افزایش هماهنگی و هم افزایی برای کسب نتایج مطلوب تر در حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود.

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :