مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت

مشاور فرماندار در بازدیدی به بررسی وضعیت فرهنگی، اجتماعی بانوان و خانواده در شهر زیار پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با حضور در شهر زیار و پس از ادای احترام به شهدای گمنام مدفون در این شهر، ضمن انجام بازدیدی از مراکز فرهنگی اجتماعی، به بررسی ظرفیت ها ، توانمندی ها و مسایل بانوان و خانواده در شهر یاد شده پرداخت. در این برنامه از فرهنگسرای پردیس(کانون فرهنگی اجتماعی بانوان)، بسیج خواهران، سالن ورزشی، آموزشگاه ایده پرداز، پارک ساحلی، مناره شهر و مرکز فعالیت بانوان بازدید به عمل آمد.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر زیار ضمن تشکر از خدمات و فعالیت های خوب عمرانی و فرهنگی صورت پذیرفته در این شهر در گفت و گو و تبادل نظر با مسئولین، با اشاره به نقش تربیتی زنان در خانواده و اجتماع، خواهان توجه هر چه بیشتر به مباحث ارتقای توانمندیها، ورزش و اشتغال خانگی بانوان شد.
خانم صمدی در این دیدار بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی بانوان و افزایش هماهنگی و هم افزایی برای کسب نتایج مطلوب تر در حوزه بانوان و خانواده تاکید نمود.

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =