معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان بر لزوم برگزاری گردهمایی تشکل ها و خیریه ها برای تبادل اطلاعات و رفع مسائل و مشکلات موجود تأکید کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: متأسفانه انجمن یا سازمان های مردم نهادی در حوزه جوانی جمعیت فعال نیستند که بایستی با آسیب شناسی دقیق و بررسی نیازهای جامعه در این راستا نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در کارگاه آموزشی آشنایی سازمان های مردم نهاد و خیرین با قوانین جدید امور مالیاتی، با تأکید بر لزوم برگزاری گردهمایی تشکل ها و خیریه ها برای تبادل اطلاعات و همکاری برای رفع مسائل و مشکلات موجود، اظهار داشت: باید اینگونه گردهمایی ها با برنامه ریزی طبق جدول زمان بندی و به طور مستمر با هدف رفع مشکلات سمن ها و خیریه ها و همچنین همکاری در رفع مشکلات شهر اصفهان توسط سمن ها و خیریه ها برگزار گردد.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان افزود: ما می توانیم معضلات و مشکلات موجود را در اینگونه گردهمایی ها با هم افزایی یکدیگر بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماییم تا به نتیجه و خروجی مؤثری دست یابیم.

قاسمی  با بیان اینکه معضلات شهر اصفهان تنها به دست خود مردم قابل حل است، تصریح کرد: تجمع سمن ها و انجمن های حمایتی در یک منطقه از شهر و عدم توزیع آنها به تناسب نیاز هر منطقه برای خدمت، خود به معضلی تبدیل شده که مانع از رشد این مناطق شهر شده است.

وی با بیان اینکه جوانی جمعیت یکی از مؤلفه های قدرت یک کشور است، افزود: متأسفانه انجمن یا سازمان های مردم نهادی در حوزه جوانی جمعیت فعال نیستند که بایستی با آسیب شناسی دقیق و بررسی نیازهای جامعه در این راستا نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :