معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان بر لزوم برگزاری گردهمایی تشکل ها و خیریه ها برای تبادل اطلاعات و رفع مسائل و مشکلات موجود تأکید کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: متأسفانه انجمن یا سازمان های مردم نهادی در حوزه جوانی جمعیت فعال نیستند که بایستی با آسیب شناسی دقیق و بررسی نیازهای جامعه در این راستا نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان در کارگاه آموزشی آشنایی سازمان های مردم نهاد و خیرین با قوانین جدید امور مالیاتی، با تأکید بر لزوم برگزاری گردهمایی تشکل ها و خیریه ها برای تبادل اطلاعات و همکاری برای رفع مسائل و مشکلات موجود، اظهار داشت: باید اینگونه گردهمایی ها با برنامه ریزی طبق جدول زمان بندی و به طور مستمر با هدف رفع مشکلات سمن ها و خیریه ها و همچنین همکاری در رفع مشکلات شهر اصفهان توسط سمن ها و خیریه ها برگزار گردد.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان افزود: ما می توانیم معضلات و مشکلات موجود را در اینگونه گردهمایی ها با هم افزایی یکدیگر بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماییم تا به نتیجه و خروجی مؤثری دست یابیم.

قاسمی  با بیان اینکه معضلات شهر اصفهان تنها به دست خود مردم قابل حل است، تصریح کرد: تجمع سمن ها و انجمن های حمایتی در یک منطقه از شهر و عدم توزیع آنها به تناسب نیاز هر منطقه برای خدمت، خود به معضلی تبدیل شده که مانع از رشد این مناطق شهر شده است.

وی با بیان اینکه جوانی جمعیت یکی از مؤلفه های قدرت یک کشور است، افزود: متأسفانه انجمن یا سازمان های مردم نهادی در حوزه جوانی جمعیت فعال نیستند که بایستی با آسیب شناسی دقیق و بررسی نیازهای جامعه در این راستا نیز اقدامات لازم صورت پذیرد.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 18 =