بازدید فرماندار اصفهان از مرکز فرماندهی فوریت های پیش بیمارستان اصفهان

به مناسبت ۲۶ شهریور، سالروز تأسیس اورژانس و روز فوریت های پزشکی، فرماندار اصفهان از مرکز فرماندهی اورژانس و فوریت های پیش بیمارستانی اصفهان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت ۲۶ شهریور، سالروز تأسیس اورژانس و روز فوریت های پزشکی، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از مرکز فرماندهی فوریت های پیش بیمارستانی اصفهان بازدید و ضمن تبریک سالروز تأسیس اورژانس و روز فوریت های پزشکی، با اهدای شاخه های گل از زحمات تلاشگران خدوم این بخش، تجلیل کرد.

 

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =