فرماندار اصفهان از تخصیص اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی شهرستان خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با هماهنگی دستگاه های متولی و بهره گیری از ظرفیت خوب مردم، در راستای تسهیل و رونق مشاغل خانگی حرکت خواهیم کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی شهر زیار، با تأکید بر ضرورت توجه به مشاغل خانگی، اظهار داشت: امسال اعتبارات خوبی برای تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان اصفهان در نظر گرفته شده است.

فرماندار اصفهان تکمیل زنجیره عرضه مشاغل خانگی را حائز اهمیت دانست و گفت: با هماهنگی دستگاه های متولی و بهره گیری از ظرفیت خوب مردم، در راستای تسهیل و رونق مشاغل خانگی حرکت خواهیم کرد.

احمدی افزود: انشاء ا… با هماهنگی دستگاه های متولی و دعوت از نماینده تولیدکنندگان محصولات خانگی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بتوانیم پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی باشیم.

وی تصریح کرد: اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای مشاغل خانگی شهرستان در نظر گرفته شده که این تسهیلات پس از بررسی های لازم و با اولویت مشاغل خانگی روستایی پرداخت خواهد شد.

گفتنی است، این نمایشگاه از هشتم لغایت هجدهم شهریور ماه در محل شرکت تعاونی میلاد شهر زیار پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =