فرماندار اصفهان از تخصیص اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی شهرستان خبر داد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با هماهنگی دستگاه های متولی و بهره گیری از ظرفیت خوب مردم، در راستای تسهیل و رونق مشاغل خانگی حرکت خواهیم کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی شهر زیار، با تأکید بر ضرورت توجه به مشاغل خانگی، اظهار داشت: امسال اعتبارات خوبی برای تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان اصفهان در نظر گرفته شده است.

فرماندار اصفهان تکمیل زنجیره عرضه مشاغل خانگی را حائز اهمیت دانست و گفت: با هماهنگی دستگاه های متولی و بهره گیری از ظرفیت خوب مردم، در راستای تسهیل و رونق مشاغل خانگی حرکت خواهیم کرد.

احمدی افزود: انشاء ا… با هماهنگی دستگاه های متولی و دعوت از نماینده تولیدکنندگان محصولات خانگی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بتوانیم پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی باشیم.

وی تصریح کرد: اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای مشاغل خانگی شهرستان در نظر گرفته شده که این تسهیلات پس از بررسی های لازم و با اولویت مشاغل خانگی روستایی پرداخت خواهد شد.

گفتنی است، این نمایشگاه از هشتم لغایت هجدهم شهریور ماه در محل شرکت تعاونی میلاد شهر زیار پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =