فرماندار اصفهان تأکید کرد: قوانین مربوط به افزایش جمعیت باید بخوبی اطلاع رسانی شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اگر بخواهیم در مدیریت و برنامه ریزی ها موفق باشیم، بایستی معنویات را در انجام امور فراموش نکنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مشاوران افتخاری امور بانوان روستاهای شهرستان، با تأکید بر اهمیت ارتباط با مردم عنوان کرد: مشی دولت سیزدهم بر تقویت ارتباط با مردم است.

احمدی افزود: دولت برای آب، زاینده رود، اشتغال و علم، برنامه های خوب و جامعی را در دست اجرا دارد که انشاء ا… در آینده نزدیک شاهد تحولات چشمگیری در عرصه های مختلف خواهیم بود.

وی تصریح کرد: اگر ما بخواهیم در انجام امور موفق بشویم بایستی با یکدیگر مشارکت و همدلی داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت افزایش جمعیت، اظهار داشت: قوانین مربوط به افزایش جمعیت باید به خوبی اطلاع رسانی شود.

احمدی عنوان کرد: اگر بخواهیم در مدیریت و برنامه ریزی ها موفق باشیم، بایستی معنویات را در انجام امور فراموش نکنیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =