نشست فرماندار اصفهان با مدیر و مسئولان اداره جهاد کشاورزی شهرستان

نشست فرماندار اصفهان با مدیر و مسئولین اداره جهاد کشاورزی شهرستان با هدف ارائه و بررسی چشم انداز روستاهای الگویی در برنامه ریزی توسعه کشاورزی پایدار برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، نشست فرماندار اصفهان با مدیر و مسئولان اداره جهاد کشاورزی شهرستان با هدف ارائه و بررسی چشم انداز روستاهای الگویی در برنامه ریزی توسعه کشاورزی پایدار برگزار شد.

در این نشست که با حضور فرماندار اصفهان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد، مسائل کلی بخش کشاورزی و اولویت کاری جهاد کشاورزی به منظور ارتقائ جایگاه بخش کشاورزی در شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

احمدی عنوان کرد: اصلاح الگوی کشت موجود مبتنی بر محدودیت های کمی و کیفی منابع آب شهرستان بسیار حائز اهمیت است و باید اقدامات لازم در این خصوص صورت پذیرد.

در پایان، فرماندار اصفهان ضمن تقدیر از زحمات جهاد کشاورزی بویژه در تدوین برنامه جامع توسعه کشاورزی پایدار-روستاهای الگویی در خصوص اهمیت مشارکت مردمی، نهادهای اجتماعی، دهیاری ها و اتاق صنف و غیره تأکید نمود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =