در جلسه ای به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی بررسی شد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در جلسه هم اندیشی که با حضور رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای دهستان براآن شمالی و به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد، مسائل و مشکلات این روستاها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان در این جلسه با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مشکلات موجود، عنوان کرد: مسائل و مشکلات روستاها بایستی مطرح و مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانیم آنها را در جلسات جمع بندی که در پایان دیدارهای مردمی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار می گردد، ارائه و تصمیمات مقتضی در خصوص آنها اتخاذ گردد.

وی افزود: انشاء ا… با همکاری و هم افزایی بین دستگاهی بتوانیم در راستای رفع بسیاری از مشکلات موجود گام برداریم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =