در جلسه ای به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی بررسی شد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در جلسه هم اندیشی که با حضور رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای دهستان براآن شمالی و به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد، مسائل و مشکلات این روستاها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان در این جلسه با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مشکلات موجود، عنوان کرد: مسائل و مشکلات روستاها بایستی مطرح و مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانیم آنها را در جلسات جمع بندی که در پایان دیدارهای مردمی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار می گردد، ارائه و تصمیمات مقتضی در خصوص آنها اتخاذ گردد.

وی افزود: انشاء ا… با همکاری و هم افزایی بین دستگاهی بتوانیم در راستای رفع بسیاری از مشکلات موجود گام برداریم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن دیدار با بانوان شاغل در فرمانداری از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

۸ بهمن ۱۴۰۱

معاون سیاسی فرماندار اصفهان به اتفاق معاون دادستان از گرمخانه استقلال بازدید کردند.

۴ بهمن ۱۴۰۱

با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان، تأمین فضای موقت برای ارائه خدمات درمانی به مراجعین مربوط به بخش هایی از مرکز آموزشی و درمانی آیت ا… کاشانی بررسی شد.

۳۰ آذر ۱۴۰۱

صبح امروز (یکشنبه) جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۲۰ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *