در جلسه ای به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان، مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی بررسی شد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مسائل و مشکلات روستاهای دهستان براآن شمالی تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در جلسه هم اندیشی که با حضور رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای دهستان براآن شمالی و به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد، مسائل و مشکلات این روستاها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان در این جلسه با تأکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و درست برای رفع مشکلات موجود، عنوان کرد: مسائل و مشکلات روستاها بایستی مطرح و مورد بررسی قرار گیرند تا بتوانیم آنها را در جلسات جمع بندی که در پایان دیدارهای مردمی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار می گردد، ارائه و تصمیمات مقتضی در خصوص آنها اتخاذ گردد.

وی افزود: انشاء ا… با همکاری و هم افزایی بین دستگاهی بتوانیم در راستای رفع بسیاری از مشکلات موجود گام برداریم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =