فرماندار اصفهان: شرایط را باید به گونه ای مهیا کنیم که همگان در برگزاری کنگره شهدا نقش آفرینی کنند

فرماندار اصفهان بر لزوم هم افزایی بین کمیته های کنگره شهدای شهرستان تأکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی کنگره شهدای شهرستان، تأکید کرد: شرایط را باید به گونه ای مهیا کنیم که همگان در برگزاری کنگره و یادواره شهدای عالیقدر به گونه ای نقش آفرینی کنند.

فرماندار اصفهان افزود: مخاطبین، محتوا، نحوه اجرا و ساختار کنگره شهدا، ازجمله مؤلفه هایی است که باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

احمدی تصریح کرد: اعضای کمیته های زیرمجموعه کنگره شهدای شهرستان با بهره گیری از غیرشاملین مشخص شوند.

وی عنوان کرد: ساختار کمیته بانوان برای مناطق شهری و بخش مرکزی مشخص و رابطینی برای هر منطقه تعیین شوند.

فرماندار اصفهان افزود: آموزش و پرورش نیز ساختار مربوط به مدارس را با نگرش تفکیک مقاطع تحصیلی و با مشارکت دانش آموزان، معلمان، اعضای انجمن اولیا و مربیان و تشکل های دانش آموزی، تعریف کند.

احمدی با تأکید بر اینکه ساختارهای کمیته های زیرمجموعه کنگره شهدای شهرستان باید تا یک ماه آینده، شکل گرفته باشد و پیش نویس آن در جلسه آتی ارائه گردد، اظهار داشت: آمار دانش آموزان به تفکیک هر ناحیه و مدرسه و همچنین خواهران شهیده شهرستان به تفکیک مناطق شهری و بخش مرکزی مشخص شوند.

وی تأکید کرد: هیأت اندیشه ورز با رویکرد سبک زندگی شهدا، تشکیل و ظرفیت خوب سمن های خاص بانوان و سمن های ورزشی نیز شناسایی شوند.

فرماندار اصفهان بر لزوم هم افزایی بین کمیته های کنگره شهدای شهرستان تأکید کرد و افزود: تشکل های دانش آموزی برنامه هایی را در دست اجرا دارند که باید آنها را با موضوع کنگره شهدای شهرستان همراستا کنیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =