جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان در منطقه حصه برگزار شد

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، امروز عصر (دوشنبه) جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور معاون

سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از جمله: اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، نماینده ویژه دادگستری در زمینه مواد مخدر، شهردار منطقه ۱۴، مدیرکل کمیته امداد، مسئول کار و اشتغالزایی، مدیران آموزش پرورش نواحی، مسئولین بهزیستی و آسیب های اجتماعی، جانشین فرمانده ناحیه بسیج، به جهت حل مشکلات مطرح شده و پیگیری و ارائه راهکار و تصمیم گیری برای رفع معضلات در منطقه حصه در مسجد الزهرا (س) واقع در حصه شمالی حضور یافتند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان با خانواده معزز شهیدان عالیقدر قربانی پور دیدار و گفتگو کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =