فرماندار اصفهان: باید بستر لازم به گونه ای فراهم شود تا اقتدار نیروی انتظامی روز به روز تقویت گردد.

با حضور فرماندار اصفهان، از فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی و هم افزایی فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان اصفهان با ایشان، با اشاره به زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی در وقایع چند ماه گذشته، اظهار داشت: یکی از اهداف دشمنان در وقایع چند ماه گذشته، تضعیف اقتدار و عظمت پلیس و نا امن کردن جامعه بود که بحمد ا… با درایت مردم فهیم کشورمان با یأس و ناکامی مواجه شدند.

فرماندار اصفهان به اهمیت موضوع حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: یکی از راهکارهای مؤثر برای جلوگیری از بدحجابی در اماکن دولتی، مسئول سازی و در اماکن عمومی نیز فعال شدن ستاد امر به معروف و گروه های مردمی در این خصوص است.

احمدی پیرامون متکدیان و معتادین متجاهر نیز افزود: زیرساخت ها و پیگیری های خوبی در این خصوص انجام شده که انشاء ا… در آینده نزدیک مشکلات موجود در این حوزه مرتفع خواهد شد.

وی به نکاتی پیرامون وضعیت کنونی بازار اشاره و تأکید کرد: مسائل بازار بایستی توسط بازاریان مرتفع گردد که در این خصوص برنامه ریزی هایی انجام شده که انشاء ا… با اجرایی شدن آنها، مسائل و موانع برطرف خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: ارتباط سازمان یافته پلیس با اقشار مختلف باید تقویت شود و ساختار مشخصی در این رابطه تعریف گردد.

احمدی عنوان کرد: پلیس به طرق مختلف بستری را برای افزایش تعاملات بین دستگاهی فراهم کند.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت ساختاری کلانتری های شهرستان باید تقویت شود، افزود: باید بستر لازم به گونه ای فراهم شود تا اقتدار نیروی انتظامی روز به روز تقویت گردد.

گفتنی است، در پایان با حضور فرماندار اصفهان، از فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان تجلیل شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =