فرماندار اصفهان: باید بستر لازم به گونه ای فراهم شود تا اقتدار نیروی انتظامی روز به روز تقویت گردد.

با حضور فرماندار اصفهان، از فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی و هم افزایی فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان اصفهان با ایشان، با اشاره به زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی در وقایع چند ماه گذشته، اظهار داشت: یکی از اهداف دشمنان در وقایع چند ماه گذشته، تضعیف اقتدار و عظمت پلیس و نا امن کردن جامعه بود که بحمد ا… با درایت مردم فهیم کشورمان با یأس و ناکامی مواجه شدند.

فرماندار اصفهان به اهمیت موضوع حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: یکی از راهکارهای مؤثر برای جلوگیری از بدحجابی در اماکن دولتی، مسئول سازی و در اماکن عمومی نیز فعال شدن ستاد امر به معروف و گروه های مردمی در این خصوص است.

احمدی پیرامون متکدیان و معتادین متجاهر نیز افزود: زیرساخت ها و پیگیری های خوبی در این خصوص انجام شده که انشاء ا… در آینده نزدیک مشکلات موجود در این حوزه مرتفع خواهد شد.

وی به نکاتی پیرامون وضعیت کنونی بازار اشاره و تأکید کرد: مسائل بازار بایستی توسط بازاریان مرتفع گردد که در این خصوص برنامه ریزی هایی انجام شده که انشاء ا… با اجرایی شدن آنها، مسائل و موانع برطرف خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: ارتباط سازمان یافته پلیس با اقشار مختلف باید تقویت شود و ساختار مشخصی در این رابطه تعریف گردد.

احمدی عنوان کرد: پلیس به طرق مختلف بستری را برای افزایش تعاملات بین دستگاهی فراهم کند.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت ساختاری کلانتری های شهرستان باید تقویت شود، افزود: باید بستر لازم به گونه ای فراهم شود تا اقتدار نیروی انتظامی روز به روز تقویت گردد.

گفتنی است، در پایان با حضور فرماندار اصفهان، از فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان تجلیل شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =