فرماندار اصفهان: باید بستر لازم به گونه ای فراهم شود تا اقتدار نیروی انتظامی روز به روز تقویت گردد.

با حضور فرماندار اصفهان، از فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی و هم افزایی فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان اصفهان با ایشان، با اشاره به زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی در وقایع چند ماه گذشته، اظهار داشت: یکی از اهداف دشمنان در وقایع چند ماه گذشته، تضعیف اقتدار و عظمت پلیس و نا امن کردن جامعه بود که بحمد ا… با درایت مردم فهیم کشورمان با یأس و ناکامی مواجه شدند.

فرماندار اصفهان به اهمیت موضوع حجاب و عفاف اشاره کرد و گفت: یکی از راهکارهای مؤثر برای جلوگیری از بدحجابی در اماکن دولتی، مسئول سازی و در اماکن عمومی نیز فعال شدن ستاد امر به معروف و گروه های مردمی در این خصوص است.

احمدی پیرامون متکدیان و معتادین متجاهر نیز افزود: زیرساخت ها و پیگیری های خوبی در این خصوص انجام شده که انشاء ا… در آینده نزدیک مشکلات موجود در این حوزه مرتفع خواهد شد.

وی به نکاتی پیرامون وضعیت کنونی بازار اشاره و تأکید کرد: مسائل بازار بایستی توسط بازاریان مرتفع گردد که در این خصوص برنامه ریزی هایی انجام شده که انشاء ا… با اجرایی شدن آنها، مسائل و موانع برطرف خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود: ارتباط سازمان یافته پلیس با اقشار مختلف باید تقویت شود و ساختار مشخصی در این رابطه تعریف گردد.

احمدی عنوان کرد: پلیس به طرق مختلف بستری را برای افزایش تعاملات بین دستگاهی فراهم کند.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت ساختاری کلانتری های شهرستان باید تقویت شود، افزود: باید بستر لازم به گونه ای فراهم شود تا اقتدار نیروی انتظامی روز به روز تقویت گردد.

گفتنی است، در پایان با حضور فرماندار اصفهان، از فرمانده انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان تجلیل شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =