معاون سیاسی فرمانداری اصفهان: شهرستان اصفهان به عنوان شهرستانی پیشگام در پرداخت زکات است

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تصریح کرد: اتاق فکری پیرامون اقامه نماز در ادارات و مدارس تشکیل و در این خصوص برنامه ریزی شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه)، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان پیرامون هماهنگی و تدابیر لازم برای دریافت زکات و طرح موضوع شیوه نامه جمع آوری زکات فطره و همچنین بررسی در خصوص تشکیل هیأت اندیشه ورز نماز در سطح مدارس برگزار شد.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: مشارکت مردم در جذب زکات و تعیین موارد مصرفی آن و تقویت این نگرش که حاکمیت در این مهم دخالتی نداشته باشد، بسیار حائز اهمیت است.

قاسمی با تأکید بر لزوم ترغیب مردم به پرداخت زکات، افزود: شهرستان اصفهان به عنوان یکی از شهرستان های پیشگام در پرداخت زکات است و با اقناع سازی و آگاهی بخشی در این خصوص و با استفاده از همه ظرفیت های خوب موجود می توانیم این امر الهی را بیش از پیش محقق سازیم.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به اقامه نماز در ادارات و مدارس، تصریح کرد: اتاق فکری پیرامون اقامه نماز در ادارات و مدارس تشکیل و در این خصوص برنامه ریزی شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، موضوع ساماندهی گلستان شهدای اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 7 =