معاون سیاسی فرمانداری اصفهان: شهرستان اصفهان به عنوان شهرستانی پیشگام در پرداخت زکات است

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تصریح کرد: اتاق فکری پیرامون اقامه نماز در ادارات و مدارس تشکیل و در این خصوص برنامه ریزی شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (چهارشنبه)، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و شورای زکات شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان پیرامون هماهنگی و تدابیر لازم برای دریافت زکات و طرح موضوع شیوه نامه جمع آوری زکات فطره و همچنین بررسی در خصوص تشکیل هیأت اندیشه ورز نماز در سطح مدارس برگزار شد.

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، عنوان کرد: مشارکت مردم در جذب زکات و تعیین موارد مصرفی آن و تقویت این نگرش که حاکمیت در این مهم دخالتی نداشته باشد، بسیار حائز اهمیت است.

قاسمی با تأکید بر لزوم ترغیب مردم به پرداخت زکات، افزود: شهرستان اصفهان به عنوان یکی از شهرستان های پیشگام در پرداخت زکات است و با اقناع سازی و آگاهی بخشی در این خصوص و با استفاده از همه ظرفیت های خوب موجود می توانیم این امر الهی را بیش از پیش محقق سازیم.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به اقامه نماز در ادارات و مدارس، تصریح کرد: اتاق فکری پیرامون اقامه نماز در ادارات و مدارس تشکیل و در این خصوص برنامه ریزی شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هفت =