در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح محور اصفهان-بهارستان (کوی راه حق) آغاز شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد:  عملیات اجرایی این تقاطع یکی از خواسته ها و مطالبات بحق مردم این منطقه بوده که منجر به کاهش ترافیک و تصادفات می گردد و آسایش و رضایت مردم را به همراه خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح محور اصفهان-بهارستان (کوی راه حق) آغاز شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه این آیین، اظهار داشت: کار کارشناسی خوبی توسط اداره راهداری در خصوص پروژه تقاطع غیر همسطح کوی راه حق انجام شده است.

احمدی افزود:  عملیات اجرایی این تقاطع یکی از خواسته ها و مطالبات بحق مردم این منطقه بوده که منجر به کاهش ترافیک و تصادفات می گردد و آسایش و رضایت مردم را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: امروز آغاز عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح کوی راه حق، باعث خوشحالی و رضایتمندی مردم این منطقه شده که ان شاء الله در زمان بهره برداری از این پروژه، خوشحالی آنها دوچندان خواهد شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یازده =