در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح محور اصفهان-بهارستان (کوی راه حق) آغاز شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد:  عملیات اجرایی این تقاطع یکی از خواسته ها و مطالبات بحق مردم این منطقه بوده که منجر به کاهش ترافیک و تصادفات می گردد و آسایش و رضایت مردم را به همراه خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح محور اصفهان-بهارستان (کوی راه حق) آغاز شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه این آیین، اظهار داشت: کار کارشناسی خوبی توسط اداره راهداری در خصوص پروژه تقاطع غیر همسطح کوی راه حق انجام شده است.

احمدی افزود:  عملیات اجرایی این تقاطع یکی از خواسته ها و مطالبات بحق مردم این منطقه بوده که منجر به کاهش ترافیک و تصادفات می گردد و آسایش و رضایت مردم را به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: امروز آغاز عملیات اجرایی پروژه تقاطع غیر همسطح کوی راه حق، باعث خوشحالی و رضایتمندی مردم این منطقه شده که ان شاء الله در زمان بهره برداری از این پروژه، خوشحالی آنها دوچندان خواهد شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =