فرماندار اصفهان بر ضرورت آموزش نانوایان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: تحلیل ها و استدلال ها باید کامل و دقیق باشند تا بتوانیم در جلسات مربوطه حامی و مدافع نانوایان و مردم باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان، خاطرنشان کرد: هرکجا که ما در کارها منطقی و با مردم صادق باشیم و آنها را در تصمیم گیری ها دخیل کنیم، آنها بهترین همکاری و همراهی را با ما خواهند داشت.

فرماندار اصفهان با تأکید بر ضرورت آموزش نانوایان، عنوان کرد: دستگاه های ذی مدخل نسبت به برگزاری جلسات آموزشی برای نانوایان برنامه ریزی و اقدام کنند.

احمدی با بیان اینکه جلسات آموزشی می تواند علاوه بر جنبه آموزشی، دو اثر مثبت دیگر هم داشته باشد، افزود: این جلسات موجب می شود که ما از مسائل و مشکلات موجود بیشتر مطلع شویم و نانوایان نیز با دستگاه های ذی ربط بیش از پیش همراهی کنند.

وی تصریح کرد: اشکالات موجود بایستی احصاء و جمع بندی شده و جهت بررسی و پیگیری منعکس شوند.

فرماندار اصفهان افزود: بازرسی از نانوایی ها بایستی تقویت شود چراکه این بازرسی ها و تذکرات می توانند بازدارنده باشند.

احمدی تأکید کرد: تحلیل ها و استدلال ها باید کامل و دقیق باشند تا بتوانیم در جلسات مربوطه حامی و مدافع نانوایان و مردم باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + دو =