فرماندار اصفهان بر ضرورت آموزش نانوایان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: تحلیل ها و استدلال ها باید کامل و دقیق باشند تا بتوانیم در جلسات مربوطه حامی و مدافع نانوایان و مردم باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان، خاطرنشان کرد: هرکجا که ما در کارها منطقی و با مردم صادق باشیم و آنها را در تصمیم گیری ها دخیل کنیم، آنها بهترین همکاری و همراهی را با ما خواهند داشت.

فرماندار اصفهان با تأکید بر ضرورت آموزش نانوایان، عنوان کرد: دستگاه های ذی مدخل نسبت به برگزاری جلسات آموزشی برای نانوایان برنامه ریزی و اقدام کنند.

احمدی با بیان اینکه جلسات آموزشی می تواند علاوه بر جنبه آموزشی، دو اثر مثبت دیگر هم داشته باشد، افزود: این جلسات موجب می شود که ما از مسائل و مشکلات موجود بیشتر مطلع شویم و نانوایان نیز با دستگاه های ذی ربط بیش از پیش همراهی کنند.

وی تصریح کرد: اشکالات موجود بایستی احصاء و جمع بندی شده و جهت بررسی و پیگیری منعکس شوند.

فرماندار اصفهان افزود: بازرسی از نانوایی ها بایستی تقویت شود چراکه این بازرسی ها و تذکرات می توانند بازدارنده باشند.

احمدی تأکید کرد: تحلیل ها و استدلال ها باید کامل و دقیق باشند تا بتوانیم در جلسات مربوطه حامی و مدافع نانوایان و مردم باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =