فرماندار اصفهان بر ضرورت آموزش نانوایان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: تحلیل ها و استدلال ها باید کامل و دقیق باشند تا بتوانیم در جلسات مربوطه حامی و مدافع نانوایان و مردم باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان، خاطرنشان کرد: هرکجا که ما در کارها منطقی و با مردم صادق باشیم و آنها را در تصمیم گیری ها دخیل کنیم، آنها بهترین همکاری و همراهی را با ما خواهند داشت.

فرماندار اصفهان با تأکید بر ضرورت آموزش نانوایان، عنوان کرد: دستگاه های ذی مدخل نسبت به برگزاری جلسات آموزشی برای نانوایان برنامه ریزی و اقدام کنند.

احمدی با بیان اینکه جلسات آموزشی می تواند علاوه بر جنبه آموزشی، دو اثر مثبت دیگر هم داشته باشد، افزود: این جلسات موجب می شود که ما از مسائل و مشکلات موجود بیشتر مطلع شویم و نانوایان نیز با دستگاه های ذی ربط بیش از پیش همراهی کنند.

وی تصریح کرد: اشکالات موجود بایستی احصاء و جمع بندی شده و جهت بررسی و پیگیری منعکس شوند.

فرماندار اصفهان افزود: بازرسی از نانوایی ها بایستی تقویت شود چراکه این بازرسی ها و تذکرات می توانند بازدارنده باشند.

احمدی تأکید کرد: تحلیل ها و استدلال ها باید کامل و دقیق باشند تا بتوانیم در جلسات مربوطه حامی و مدافع نانوایان و مردم باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =