فرماندار اصفهان: دهیاران باید به امتیازات و ظرفیت های خوب قانون برای درآمد پایدار خود توجه کنند

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما می توانیم با تدبیر، مدیریت و مشارکت، از بدترین شرایط بهترین شرایط را بسازیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هم اندیشی با دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی روستاهای دهستان قهاب شمالی، با اشاره به حقایق و واقعیت های موجود در کشور، عنوان کرد: نگاه ما به واقعیت های موجود در کشور باید نگاه جامع تری باشد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه ما نباید پیشرفت های موجود در کشور را نادیده بگیریم، افزود: علیرغم عدم توجه به اولویت ها و محدودیت اعتبارات مورد نیاز، توقعات ایجاد شده و عدم پاسخگویی دقیق و همچنین عدم اطلاع و آگاهی مردم، به آینده ای روشن امیدواریم و ان شاء الله پیشرفت های موجود در عرصه های مختلف زمینه ای برای پیشرفت های اقتصادی و رفع مسائل و مشکلات موجود خواهد شد.

احمدی با بیان اینکه بخشی از مشکلات موجود ناشی از نگاه محلی کردن است که بایستی در راستای رفع آنها بکوشیم، تصریح کرد: ما باید با همکاری و همراهی یکدیگر در راستای پیگیری مسائل و مشکلات موجود گام برداریم.

وی به نقش مؤثر دهیاران و شوراهای اسلامی در پیشرفت و خوداتکایی روستاها اشاره کرد و گفت: ما می توانیم با تدبیر، مدیریت و مشارکت، از بدترین شرایط بهترین شرایط را بسازیم.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: دهیاران باید به امتیازات و ظرفیت های خوب قانون برای درآمد پایدار خود توجه کنند.

احمدی به موضوع محور تشریفات نیز اشاره کرد و افزود: محور بهارستان در آینده نزدیک با اصلوب می شود و شورای قهجاورستان نیز بایستی همراهی و مشارکت لازم را در طرح کلی محور تشریفات داشته باشند.

وی پیرامون موضوع سرشماری نیز اظهار داشت: اصل و مبنای سرشماری بایستی سرشماری سال ۱۳۹۵ باشد.

فرماندار اصفهان توجه و رسیدگی به موضوع دامداری ها را یکی از مطالبات بحق منطقه قهاب شمالی برشمرد و عنوان کرد: سلامت اهالی روستاها خط قرمز ما بوده و علیرغم توجه به مقوله تولید و اتخاذ تدابیر لازم در این خصوص، باید از گسترش مجموعه هایی که باعث آسیب به سلامت مردم می شود، جلوگیری کنیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =