فرماندار اصفهان: اقدامات لازم برای تبدیل پسماند، بهره برداری و تولید برق از آن صورت پذیرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در ادامه بازدیدهای فرماندار اصفهان از ادارات شهرستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان ظهر امروز (شنبه) با حضور در اداره محیط زیست شهرستان، ضمن عرض خدا قوت و پیگیری امور مردم و پرسنل، از بخش های مختلف این اداره بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

احمدی افزود: اقدامات لازم برای تبدیل پسماند، بهره برداری و تولید برق انجام گردد.

وی بر لزوم تشکیل شبکه مردمی و رابطین محیط زیست در روستاها جهت همکاری با مردم باتوجه به سیاست های دولت مردمی تأکید کرد و گفت: برخورد با کارگاه ها و کارخانه هایی که باعث آلودگی شدید برای مردم می شوند را بایستی در دستور کار قرار دهیم.

فرماندار اصفهان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر «حفظ محیط زیست برای سلامت مردم»، تصریح  کرد: وظیفه همه مدیران است که در این خصوص اقدامات مؤثر و مستمر خود را برای حفظ محیط زیست انجام دهند.

در پایان احمدی فرماندار اصفهان از اقدامات موثر و زحمات پرسنل و مدیریت محیط زیست شهرستان در خصوص اجرای دستورالعمل های ابلاغی تقدیر کرد‌.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سیزده =