فرماندار اصفهان: اقدامات لازم برای تبدیل پسماند، بهره برداری و تولید برق از آن صورت پذیرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در ادامه بازدیدهای فرماندار اصفهان از ادارات شهرستان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان ظهر امروز (شنبه) با حضور در اداره محیط زیست شهرستان، ضمن عرض خدا قوت و پیگیری امور مردم و پرسنل، از بخش های مختلف این اداره بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

احمدی افزود: اقدامات لازم برای تبدیل پسماند، بهره برداری و تولید برق انجام گردد.

وی بر لزوم تشکیل شبکه مردمی و رابطین محیط زیست در روستاها جهت همکاری با مردم باتوجه به سیاست های دولت مردمی تأکید کرد و گفت: برخورد با کارگاه ها و کارخانه هایی که باعث آلودگی شدید برای مردم می شوند را بایستی در دستور کار قرار دهیم.

فرماندار اصفهان با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر «حفظ محیط زیست برای سلامت مردم»، تصریح  کرد: وظیفه همه مدیران است که در این خصوص اقدامات مؤثر و مستمر خود را برای حفظ محیط زیست انجام دهند.

در پایان احمدی فرماندار اصفهان از اقدامات موثر و زحمات پرسنل و مدیریت محیط زیست شهرستان در خصوص اجرای دستورالعمل های ابلاغی تقدیر کرد‌.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =