فرماندار اصفهان بر همکاری بین بخشی برای برون رفت از شرایط کرونایی موجود تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: مهمترین راه برون رفت از این وضعیت انجام واکسیناسیون به صورت کامل در سطح شهرستان اصفهان بوده که این مهم مستلزم عزم و اراده جدی مردم و مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان، با تأکید بر لزوم تمرکز برای برون رفت از وضعیت کرونایی موجود، اظهار داشت: مهمترین راه برون رفت از این وضعیت انجام واکسیناسیون به صورت کامل در سطح شهرستان اصفهان بوده که این مهم مستلزم عزم و اراده جدی مردم و مسئولان است.
فرماندار اصفهان افزود: همکاری بین بخشی نقش مؤثری در برون رفت از شرایط فعلی کرونایی شهرستان دارد.
سیستانی با بیان اینکه صدا و سیما تاکنون برنامه های خوبی را برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی عمومی درخصوص واکسیناسیون داشته است، تصریح کرد: علاوه بر صدا و سیما، از ابزارهای تشویقی دیگری باید برای تغقیب مردم جهت انجام واکسیناسیون استفاده شود.
وی تأکید کرد: صدور هرگونه مجوزی برای اصناف باید منوط به ارائه کارت واکسن باشد که این امر می تواند کمک شایانی به سلامت جامعه کند.
فرماندار اصفهان افزود: شهرداری ها دارای نقش محوری و کاربردی در خصوص فضاسازی و تبلیغات پیرامون توجه مردم برای انجام واکسیناسیون و مقابله با بیماری کرونا است و تاکنون اقدامات مثبتی در این راستا انجام شده که باید باجدیت بیشتری ادامه یابد.
سیستانی عنوان کرد: ادارات و سازمان های شهرستان مکلفند نسبت به ارائه شماره ملی پرسنل خود به منظور ارزیابی آنان به مراکز بهداشت اقدام و ظرف مدت یک هفته نسبت به واکسیناسیون پرسنلی که فاقد کارت واکسن هستند، اقدام نمایند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =