فرماندار اصفهان تأکید کرد: توسعه شهرها باید به صورت متوازن انجام شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: برنامه ریزی ها و مشوق هایی برای بافت های فرسوده در شهرها ارائه گردد؛ چراکه این امر باعث درآمد شهری و تولید مسکن می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شهردار و مدیرعامل شرکت عمران بهارستان، مدیریت شهر بهارستان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: توسعه شهرها بالاخص بهارستان باید به طور متوازن انجام و استانداردهای لازم رعایت شود.

فرماندار اصفهان افزود: استقرار بخشداری در بهارستان، امری ضروریست و در این خصوص بستر سازی و پیگیری های لازم در حال انجام است.

احمدی در خصوص متروی بهارستان نیز عنوان کرد: متروی بهارستان به عنوان پروژه ای عظیم و ارزشمند است و انشاء ا… پیگیری های لازم در راستای تکمیل آن انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز در بهارستان، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان افزود: ثمره وحدت و همدلی بین مسئولان، خیر و برکاتی است که انشاء ا… مردم از آن برخوردار خواهند شد.

احمدی با بیان اینکه ساخت و تولید مسکن الزاما توسعه شهرها نیست، تصریح کرد: گفتنی است، در حاشیه این نشست، با حضور فرماندار اصفهان، از روند پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن، مدرسه در حال ساخت ۱۲ کلاسه شهید لندی، پروژه در حال ساخت پایگاه اورژانس و متروی بهارستان، پایگاه بسیج فروغ ولایت واحد خواهران و کلنگ زنی ساختمان جدید آتشنشانی در فاز ۳ بهارستان، بازدید شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =