فرماندار اصفهان: کار و تلاش مؤثر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مستلزم هم افزایی ، آرامش و امنیت است

فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی و اهالی روستای کوی راه حق از توابع بخش مرکزی، عنوان کرد: توجه به موضوع آب و کشاورزی در رفع مشکلات شهرستان از اهمیت والایی برخوردار است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی و اهالی روستای کوی راه حق از توابع بخش مرکزی، عنوان کرد: توجه به موضوع آب و کشاورزی در رفع مشکلات شهرستان از اهمیت والایی برخوردار است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.
فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه باید اراده ای قوی برای رفع مشکلات مردم وجود داشته باشد، افزود: مدیران باید با استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان مردمی و کار و تلاش جهادی بستر لازم را برای رفع مشکلات شهرستان و برون رفت از شرایط کنونی فراهم سازند.
احمدی با بیان اینکه انجام کار و تلاش مؤثر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مستلزم هم افزایی و آرامش و امنیت است، تصریح کرد: آرامش و امنیت پیش نیاز هرگونه اقدامی در شهرها و روستاهاست و امیدواریم با هماهنگی و هم افزایی موجود بسیاری از مسائل و مشکلات مرتفع گردد.
وی تأکید کرد: مشارکت مردم و بخش خصوصی در رفع مشکلات روستا و توسعه و پیشرفت آن بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار اصفهان افزود: برای توسعه روستای کوی راه حق باید بر نامه ای مدون داشته باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =