فرماندار اصفهان: کار و تلاش مؤثر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مستلزم هم افزایی ، آرامش و امنیت است

فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی و اهالی روستای کوی راه حق از توابع بخش مرکزی، عنوان کرد: توجه به موضوع آب و کشاورزی در رفع مشکلات شهرستان از اهمیت والایی برخوردار است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی و اهالی روستای کوی راه حق از توابع بخش مرکزی، عنوان کرد: توجه به موضوع آب و کشاورزی در رفع مشکلات شهرستان از اهمیت والایی برخوردار است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.
فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه باید اراده ای قوی برای رفع مشکلات مردم وجود داشته باشد، افزود: مدیران باید با استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان مردمی و کار و تلاش جهادی بستر لازم را برای رفع مشکلات شهرستان و برون رفت از شرایط کنونی فراهم سازند.
احمدی با بیان اینکه انجام کار و تلاش مؤثر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مستلزم هم افزایی و آرامش و امنیت است، تصریح کرد: آرامش و امنیت پیش نیاز هرگونه اقدامی در شهرها و روستاهاست و امیدواریم با هماهنگی و هم افزایی موجود بسیاری از مسائل و مشکلات مرتفع گردد.
وی تأکید کرد: مشارکت مردم و بخش خصوصی در رفع مشکلات روستا و توسعه و پیشرفت آن بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار اصفهان افزود: برای توسعه روستای کوی راه حق باید بر نامه ای مدون داشته باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =