فرماندار اصفهان: کار و تلاش مؤثر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مستلزم هم افزایی ، آرامش و امنیت است

فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی و اهالی روستای کوی راه حق از توابع بخش مرکزی، عنوان کرد: توجه به موضوع آب و کشاورزی در رفع مشکلات شهرستان از اهمیت والایی برخوردار است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با شورای اسلامی و اهالی روستای کوی راه حق از توابع بخش مرکزی، عنوان کرد: توجه به موضوع آب و کشاورزی در رفع مشکلات شهرستان از اهمیت والایی برخوردار است و در این راستا باید گام های مؤثری برداشته شود.
فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه باید اراده ای قوی برای رفع مشکلات مردم وجود داشته باشد، افزود: مدیران باید با استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان مردمی و کار و تلاش جهادی بستر لازم را برای رفع مشکلات شهرستان و برون رفت از شرایط کنونی فراهم سازند.
احمدی با بیان اینکه انجام کار و تلاش مؤثر در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مستلزم هم افزایی و آرامش و امنیت است، تصریح کرد: آرامش و امنیت پیش نیاز هرگونه اقدامی در شهرها و روستاهاست و امیدواریم با هماهنگی و هم افزایی موجود بسیاری از مسائل و مشکلات مرتفع گردد.
وی تأکید کرد: مشارکت مردم و بخش خصوصی در رفع مشکلات روستا و توسعه و پیشرفت آن بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار اصفهان افزود: برای توسعه روستای کوی راه حق باید بر نامه ای مدون داشته باشیم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =