بازدید فرماندار اصفهان از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر بازدید کرد.
احمدی در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت تسریع در تکمیل پارکینگ مجموعه اداری امیر کبیر، اظهار داشت: باتوجه به استقرار تعداد زیادی از ادارات و مراکز خصوصی در مجموعه اداری امیر کبیر و حضور بالای ارباب رجوع در این مجموعه و اهمیت رفاه مراجعین، احداث و تسریع در تکمیل این پارکینگ بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، افزود: اگر بتوانیم ناوگان حمل و نقل عمومی را بیش از پیش توسعه دهیم، مردم، استفاده از خودروی شخصی را کاهش می دهند و علاوه بر کاهش آلودگی هوا، به احداث پارکینگ های بیشتر نیز نیازی نخواهیم داشت.
وی تصریح کرد: انشاء ا… با همکاری خوب و مجدانه دستگاه های ذی ربط و بخش خصوصی، فاز اول پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر تا پایان بهار ۱۴۰۱ با ظرفیت نزدیک به ۲۵۰ خودرو آماده بهره برداری خواهد بود.
گفتنی است، روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر با مشارکت شهرداری مناصفهان و بخش خصوصی انجام شده است.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =