بازدید فرماندار اصفهان از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر بازدید کرد.
احمدی در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت تسریع در تکمیل پارکینگ مجموعه اداری امیر کبیر، اظهار داشت: باتوجه به استقرار تعداد زیادی از ادارات و مراکز خصوصی در مجموعه اداری امیر کبیر و حضور بالای ارباب رجوع در این مجموعه و اهمیت رفاه مراجعین، احداث و تسریع در تکمیل این پارکینگ بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، افزود: اگر بتوانیم ناوگان حمل و نقل عمومی را بیش از پیش توسعه دهیم، مردم، استفاده از خودروی شخصی را کاهش می دهند و علاوه بر کاهش آلودگی هوا، به احداث پارکینگ های بیشتر نیز نیازی نخواهیم داشت.
وی تصریح کرد: انشاء ا… با همکاری خوب و مجدانه دستگاه های ذی ربط و بخش خصوصی، فاز اول پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر تا پایان بهار ۱۴۰۱ با ظرفیت نزدیک به ۲۵۰ خودرو آماده بهره برداری خواهد بود.
گفتنی است، روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر با مشارکت شهرداری مناصفهان و بخش خصوصی انجام شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =