بازدید فرماندار اصفهان از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) از روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر بازدید کرد.
احمدی در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت تسریع در تکمیل پارکینگ مجموعه اداری امیر کبیر، اظهار داشت: باتوجه به استقرار تعداد زیادی از ادارات و مراکز خصوصی در مجموعه اداری امیر کبیر و حضور بالای ارباب رجوع در این مجموعه و اهمیت رفاه مراجعین، احداث و تسریع در تکمیل این پارکینگ بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، افزود: اگر بتوانیم ناوگان حمل و نقل عمومی را بیش از پیش توسعه دهیم، مردم، استفاده از خودروی شخصی را کاهش می دهند و علاوه بر کاهش آلودگی هوا، به احداث پارکینگ های بیشتر نیز نیازی نخواهیم داشت.
وی تصریح کرد: انشاء ا… با همکاری خوب و مجدانه دستگاه های ذی ربط و بخش خصوصی، فاز اول پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر تا پایان بهار ۱۴۰۱ با ظرفیت نزدیک به ۲۵۰ خودرو آماده بهره برداری خواهد بود.
گفتنی است، روند احداث پارکینگ طبقاتی مجموعه اداری امیرکبیر با مشارکت شهرداری مناصفهان و بخش خصوصی انجام شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *