پیام فرماندار اصفهان به مناسبت بزرگداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) را به دست اندر کاران این عرصه در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) را به دست اندر کاران این عرصه در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاصل خون شهیدان والامقام و فداکاری ایثار گران وتلاش قابل تحسین و درایت و تدبیر هوشمندانه وقابل تقدیر مجموعه گمنام و با اخلاص و توانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای شوم دشمنان اسلام آرامش و امنیت را به مردم همیشه در صحنه میهن عزیزمان هدیه می نمایند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) که سینه ستبرشان مزین به مدال پر افتخار گمنامی یوسف زهرا (س) است با مجاهدتی خاموش، وظایف شغلی و ایمانی خود را به بهترین نحو به انجام می رسانند و امنیت پایدار و گسترده کشور ثمره همین بی ادعایی و پاکبازی فرزندان رشید امام خمینی ( ره) و یاوران مخلص رهبر معظم انقلاب اسلامی می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت وآرامش و پایداری و تبریک فرا رسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، از زحمات و فداکاری‌های مخلصانه این عزیزان در سنگر تامین امنیت و آرامش جامعه صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، امید است با عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر (عج)، و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره در برقراری نظم و امنیت پایدار در کشور سلامت و موفق و موید به تایید الهی باشند.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *