تشکیل کارگروههای مشورتی تخصصی توسط مشاورین افتخاری فرماندار

فرماندار اصفهان در نشستی با مشاورین افتخاری فرماندار، با اشاره به گفتمان انقلاب و گفتمان ولایت، خاطرنشان کرد: این گفتمان، امید به احیای ارزش های دینی و انقلابی و خدمت مضاعف به مردم و رفع مشکلات آنان است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با مشاورین افتخاری فرماندار، با اشاره به گفتمان انقلاب و گفتمان ولایت، خاطرنشان کرد: این گفتمان، امید به احیای ارزش های دینی و انقلابی و خدمت مضاعف به مردم و رفع مشکلات آنان است.
فرماندار اصفهان با اشاره به انتصاب مدیران جدید در دولت سیزدهم، افزود: مدیران جدید باید اجرا کننده شعارها و سیاست هایی باشند که منطبق بر فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و نتیجه آن خدمت به کشور و مردم و احیای شعارهای انقلاب است.
احمدی با اشاره به نقش مؤثر مشاورین افتخاری فرماندار در خدمت به مردم و پیشبرد امور، اظهار داشت: مشاورین فرماندار در حقیقت براساس گفتمان انقلاب و به طور افتخاری وارد صحنه خدمت به مردم شده اند و می توانند علاوه بر مشاوره فردی در سایر بخش ها حتی ارتباطات مردمی و اجتماعی با گروه های مختلف نیز تأثیرگذار باشند.
فرماندار اصفهان هدف از ارتباطات مردمی مشاورین افتخاری فرماندار را امیدآفرینی، همدردی با مردم، شناخت مسائل، پیگیری موارد اجرایی و مصوبات موجود دانست و تأکید کرد: مشاورین افتخاری فرماندار بایستی شناخت کامل از وظایف دستگاه های اجرایی و ظرفیت های خوب دستگاه های اجرایی، شناخت نیازهای شهرستان، و ناهماهنگی ها و و موانع برای ایجاد هماهنگی و همچنین شناخت دقیق نقش فرماندار در ساختارها و وظایف و اختیارات فرماندار داشته باشند.
احمدی به برخی محدودیت های مشاورین افتخاری نیز اشاره کرد و افزود: تنش زایی و اختلاف افکنی، موضع گیری های سیاسی، موازی کاری با دستگاه های اجرایی، موازی کاری بین مشاورین افتخاری فرماندار، مداخلات اجرایی، بی توجهی به ساختارها را ازجمله نکاتی برشمرد که مشاورین افتخاری فرماندار بایستی از انجام آنها اجتناب کنند.
وی در پایان بر لزوم بررسی وظایف و ساختارها، هوشمند و هدفمند کردن سامانه ملاقات مردمی، فعال کردن شورای مشورتی و بررسی و اجرایی کردن پیشنهادات مشاورین افتخاری تأکید کرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =