بازدید سرزده فرماندار اصفهان از بیمارستان حضرت امام موسی کاظم (ع)

به مناسبت فرارسیدن خجسته ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در بیمارستان حضرت امام موسی کاظم (ع) (سوانح و سوختگی)، ضمن بازدید از بخش ها و واحدهای مختلف این بیمارستان و اهدای شاخه گل به پرسنل و کادر درمان فداکار، از خدمات بی شائبه ایشان تقدیر و تشکر نمود

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت فرارسیدن خجسته ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در بیمارستان حضرت امام موسی کاظم (ع) (سوانح و سوختگی)، ضمن بازدید از بخش ها و واحدهای مختلف این بیمارستان و اهدای شاخه گل به پرسنل و کادر درمان ، از خدمات بی شائبه ایشان تقدیر و تشکر نمود.
فرماندار اصفهان در ملاقات با بیماران، از نحوه دریافت خدمات اطلاع یافت و با اهدای شاخه های گل و تبریک این روز فرخنده، برای آنان آرزوی سلامتی نمود.
وی همچنین با حضور در واحدهای تصویربرداری و درمانگاه، در خصوص مسائل و نیازهای این بیمارستان با مدیریت بیمارستان گفتگو و تبادل نظر کرد.
احمدی از عملکرد و خدمات ارائه شده در بیمارستان امام موسی کاظم (ع) ابراز خرسندی کرد و گفت: با تمام توان در راستای رفع مسائل موجود همکاری و مساعدت خواهیم کرد.
فرماندار اصفهان تأکید کرد: ظرفیت های خوبی در این بیمارستان بلااستفاده مانده است که دستگاه های ذی ربط باید در راستای فعال نمودن آنها اقدام نمایند.

گفتنی است از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به اصفهان ، مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای تجهیز و راه اندازی اورژانس این بیمارستان در نظر گرفته شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =