بازدید سرزده فرماندار اصفهان از بیمارستان حضرت امام موسی کاظم (ع)

به مناسبت فرارسیدن خجسته ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در بیمارستان حضرت امام موسی کاظم (ع) (سوانح و سوختگی)، ضمن بازدید از بخش ها و واحدهای مختلف این بیمارستان و اهدای شاخه گل به پرسنل و کادر درمان فداکار، از خدمات بی شائبه ایشان تقدیر و تشکر نمود

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت فرارسیدن خجسته ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم (ع)، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در بیمارستان حضرت امام موسی کاظم (ع) (سوانح و سوختگی)، ضمن بازدید از بخش ها و واحدهای مختلف این بیمارستان و اهدای شاخه گل به پرسنل و کادر درمان ، از خدمات بی شائبه ایشان تقدیر و تشکر نمود.
فرماندار اصفهان در ملاقات با بیماران، از نحوه دریافت خدمات اطلاع یافت و با اهدای شاخه های گل و تبریک این روز فرخنده، برای آنان آرزوی سلامتی نمود.
وی همچنین با حضور در واحدهای تصویربرداری و درمانگاه، در خصوص مسائل و نیازهای این بیمارستان با مدیریت بیمارستان گفتگو و تبادل نظر کرد.
احمدی از عملکرد و خدمات ارائه شده در بیمارستان امام موسی کاظم (ع) ابراز خرسندی کرد و گفت: با تمام توان در راستای رفع مسائل موجود همکاری و مساعدت خواهیم کرد.
فرماندار اصفهان تأکید کرد: ظرفیت های خوبی در این بیمارستان بلااستفاده مانده است که دستگاه های ذی ربط باید در راستای فعال نمودن آنها اقدام نمایند.

گفتنی است از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به اصفهان ، مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای تجهیز و راه اندازی اورژانس این بیمارستان در نظر گرفته شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =