معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان: ساده انگاری و بی توجهی شهروندان نسبت به شیوه نامه های بهداشتی باعث شیوع بیماری کرونا خواهد شد

قاسمی عنوان کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مناسب و تهویه مطلوب در فضاهای سر بسته، ازجمله مواردی است که در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی                  معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان، در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا، با اشاره به شیوع سویه جدید بیماری کرونا، عنوان کرد: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود:  ساده انگاری و بی توجهی شهروندان نسبت به دستورالعمل های بهداشتی باعث شیوع  کرونا می شود.

قاسمی در خصوص برگزاری مراسم دهه اول محرم نیز اظهار داشت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مناسب و تهویه مطلوب در فضاهای سر بسته، ازجمله مواردی است که در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی  افزود: شهرداری و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان موظفند نظارت بیشتری در خصوص برپایی موکب های عزاداری داشته و به موکب دارانی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی کنند تذکر و در صورت لزوم نسبت به ابطال مجوز آنان اقدام نمایند.

گفتنی است، دبیر جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا، در خصوص سویه جدید کرونا توضیحاتی را مطرح و گزارشی از وضعیت اپیدمیولوژیک بیماری کرونا در سطح استان و شهرستان و روند واکسیناسیون کووید ۱۹ در سطح شهرستان اصفهان ارائه کرد.

مطالب مشابه

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن دیدار با بانوان شاغل در فرمانداری از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

۸ بهمن ۱۴۰۱

معاون سیاسی فرماندار اصفهان به اتفاق معاون دادستان از گرمخانه استقلال بازدید کردند.

۴ بهمن ۱۴۰۱

با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان، تأمین فضای موقت برای ارائه خدمات درمانی به مراجعین مربوط به بخش هایی از مرکز آموزشی و درمانی آیت ا… کاشانی بررسی شد.

۳۰ آذر ۱۴۰۱

صبح امروز (یکشنبه) جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۲۰ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *