معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان: ساده انگاری و بی توجهی شهروندان نسبت به شیوه نامه های بهداشتی باعث شیوع بیماری کرونا خواهد شد

قاسمی عنوان کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مناسب و تهویه مطلوب در فضاهای سر بسته، ازجمله مواردی است که در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی                  معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان، در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا، با اشاره به شیوع سویه جدید بیماری کرونا، عنوان کرد: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری کرونا، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود:  ساده انگاری و بی توجهی شهروندان نسبت به دستورالعمل های بهداشتی باعث شیوع  کرونا می شود.

قاسمی در خصوص برگزاری مراسم دهه اول محرم نیز اظهار داشت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مناسب و تهویه مطلوب در فضاهای سر بسته، ازجمله مواردی است که در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی  افزود: شهرداری و سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان موظفند نظارت بیشتری در خصوص برپایی موکب های عزاداری داشته و به موکب دارانی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمی کنند تذکر و در صورت لزوم نسبت به ابطال مجوز آنان اقدام نمایند.

گفتنی است، دبیر جلسه ستاد مدیریت پیشگیری از کرونا، در خصوص سویه جدید کرونا توضیحاتی را مطرح و گزارشی از وضعیت اپیدمیولوژیک بیماری کرونا در سطح استان و شهرستان و روند واکسیناسیون کووید ۱۹ در سطح شهرستان اصفهان ارائه کرد.

مطالب مشابه

تأملی عنوان کرد: اداره بهزیستی و مؤسسات متولی مربوطه فرصت هایی را برای درک مشترک نسبت به اهمیت موضوع مناسب سازی در دستگاه های مختلف ایجاد کنند و بر انجام این مهم استمرار داشته باشند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: اگر دستگاه های متولی در حوزه مأموریت خود بخوبی عمل کنند، تا حد زیادی می توانیم مشاغل و اصناف مزاحم شهری را ساماندهی کنیم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۱

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، واحد دندانپزشکی مرکز خدمات جامع سلامت حصه راه اندازی شد

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

تأملی عنوان کرد: اهمال و یا سهل انگاری در  تصمیم گیری پیرامون هرآنچه که با سلامت مردم در ارتباط است، جایز و قابل اغماض نیست.

۱۳ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :