آیین رونمایی از طرح مهر تحصیلی با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در آیین رونمایی از طرح مهر تحصیلی که از محل نیات واقفین خیر اندیش و توزیع ۷۰۰ بسته لوازم التحریر بین نیازمندان شهر اصفهان در امامزاده ابراهیم ردان برگزار شد، با بیان اینکه نیاز جامعه امروز ما مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است، اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه یکی از ابعاد دفاع مقدس، موضوع ایثار بوده است، افزود: امروز واقفین ما افرادی هستند که سرمایه خود را تقدیم می نمایند و صدقه جاریه ای را برای خود تعیین می کنند.

احمدی عنوان کرد: بحمد ا… خیرین و واقفین برای کمک به محرومین و دانش آموزان بی بضاعت بسته های مختلفی را تهیه کرده اند که در مهر ماه سال جاری و با بازگشایی مدارس به آنها تقدیم می گردد.

وی تصریح کرد: رونمایی این طرح توسط اداره اوقاف و امور خیریه، بخشی از فعالیت هایی است که در شهرستان اصفهان از طریق مشارکت بین بخشی انجام شده است.

فرماندار اصفهان افزود: ما شاهد مشارکت والدین برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت در نواحی مختلف آموزش و پرورش بوده ایم و اگر هر خانواده ای برای رفع مشکلات دانش آموزان بی بضاعت اقدام نماید، قطعا می توانیم به تعداد بیشتری از این دانش آموزان کمک کنیم.

احمدی همچنین با حضور در گلزار شهدای ردان، ضمن قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاری شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱

بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی ویژه دانش آموزان در استان اصفهان در دبیرستان پسرانه محمد رسول ا… (ص) در ناحیه ۶ آموزش و پرورش اصفهان واقع در خیابان جی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری، فرماندار اصفهان و دستگاه های ذی ربط برگزار گردید و زنگ ایمنی استان در این دبیرستان به صدا درآمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از بسیجیان نخبه و خانواده های معظم شهدای امنیت تجلیل به عمل آمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ان شاء ا… در شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح می نماییم که برنامه ریزی لازم برای بازدید دانش آموزان در قالب اردوهای پیشرفت از مراکز دامپروری موفق در شهرستان صورت پذیرد.

۸ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :