فرماندار اصفهان بر لزوم توجه به زنجیره عرضه تولیدات دامی و کشاورزی در شهرستان اصفهان تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ان شاء ا… در شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح می نماییم که برنامه ریزی لازم برای بازدید دانش آموزان در قالب اردوهای پیشرفت از مراکز دامپروری موفق در شهرستان صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه منابع طبیعی و کشاورزی شهرستان، اظهار داشت: بحمد ا… همت خوبی برای پیشرفت در عرصه های مختلف کشاورزی بالاخص اصلاح الگوی کشت در شهرستان شکل گرفته که شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه جهاد کشاورزی باید برنامه ای دقیق و مشخص برای مدیریت نیازها و درخواست های جدید داشته باشد، افزود: علیرغم شرایط خوب تولیدات دامی کشور، بایستی تلاش کنیم که مشکلات موجود در این حوزه نیز مرتفع گردد.

احمدی با تأکید بر اینکه ما بایستی تجزیه تحلیلی از آمار واقعی دام در سال های مختلف داشته باشیم، عنوان کرد: باید چرایی سیر سعودی و نزولی دامپروری در شهرستان را بررسی و برنامه ریزی و سیاستگذاری صحیحی در این خصوص داشته باشیم.

وی صدور مجوز برای دامداری های کوچک روستایی را شایسته تقدیر دانست و گفت: برنامه مشخصی برای نوسازی و یا حتی احداث دامداری های روستایی تهیه و دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در این خصوص توجیه شوند.

فرماندار اصفهان بر لزوم توجه به زنجیره عرضه تولیدات دامی و کشاورزی در شهرستان اصفهان تأکید کرد و افزود: زنجیره عرضه تولیدات روستایی بالاخص در حوزه دام توسط خود افراد بدون سرمایه گذاری ویژه در این زمینه تکمیل گردد و شرکت های دانش بنیان نیز در حوزه های محیط زیست، تولید، بهداشت و سلامت نقش مؤثری را ایفا می نمایند.

احمدی تصریح کرد: ان شاء ا… در شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح می نماییم که برنامه ریزی لازم برای بازدید دانش آموزان در قالب اردوهای پیشرفت از مراکز دامپروری موفق در شهرستان صورت پذیرد.

وی افزود: پیگیری های لازم در راستای اقدامات صورت گرفته پیرامون اصلاح الگوهای فضای سبز در شهر اصفهان انجام و برنامه ریزی های انجام شده، در این خصوص ارائه گردد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: دستگاه های ذی ربط نسبت به برگزاری جلساتی با مراکز خدمات کشاورزی به منظور اطلاع از مشکلات موجود اقدام نمایند.

احمدی افزود: جلسات کارگروه منابع طبیعی و کشاورزی شهرستان بایستی به صورت منظم و مستمر برگزار گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + سیزده =