فرماندار اصفهان: جمع آوری اطلاعات مربوط به شهدا و سوژه یابی موضوعات فرهنگی و هنری، از اهمیت والایی برخوردار است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: در کمیته های مربوطه بایستی اقداماتی ابتکاری، ویژه و مؤثری را با هدف فراگیری و اثربخشی انجام دهیم و از همه ظرفیت های موجود بالاخص ظرفیت های مردمی در این راستا بهره بگیریم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنگره شهدای شهرستان، با بیان اینکه یکی از ابعاد جهاد تبیین، بزرگداشت شهدای والا مقام است، اظهار داشت: حضور شهدای گمنام در مدارس و روایت و تبیین مجاهدت ها و ایثارگری های آنان، تأثیر بسزایی بر نگرش دانش آموزان دارد.

فرماندار اصفهان افزود: ما موظفیم برای بقای دین و انقلاب اسلامی موضوع شهادت را تبیین نماییم.

احمدی با تأکید بر ضرورت بزرگداشت شهدای عالیقدر و برگزاری کنگره شهدا، عنوان کرد: در کمیته های مربوطه بایستی اقداماتی ابتکاری، ویژه و مؤثری را با هدف فراگیری و اثربخشی انجام دهیم و از همه ظرفیت های موجود بالاخص ظرفیت های مردمی در این راستا بهره بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: جلسات هماهنگی و برنامه ریزی کنگره شهدای شهرستان باید کاربردی و مؤثر و زمان بندی شده و دقیق باشد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: جمع آوری اطلاعات مربوط به شهدا و سوژه یابی برای موضوعات فرهنگی و هنری، از اهمیت والایی برخوردار است و همه کمیته ها در آن دخیل هستند.

احمدی افزود: همه کمیته های کنگره شهدای شهرستان بایستی با کمیته جمع آوری و کمیته رسانه همکاری لازم را داشته باشند.

گفتنی است در پایان، احکام مسئولین کمیته های کنگره شهدای شهرستان به آنها اعطا گردید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =