در آیینی، کلنگ آغاز عملیات پروژه عمرانی ۱۲۶ واحدی خیرین مسکن ساز با حضور فرماندار اصفهان به زمین زده شد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما همواره شاهد هماهنگی ها، برنامه ریزی ها و تلاش های ارزنده خیرین نیک اندیش مسکن ساز در شهرستان اصفهان برای افراد بی بضاعت هستیم که این مهم شایسته تقدیر است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با اعیاد مبارک ماه رجب و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، بخشدار مرکزی و جمعی از خیرین، کلنگ آغاز عملیات پروژه عمرانی ۱۲۶ واحدی خیرین مسکن ساز در روستای هفتشویه به زمین زده شد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه این آیین، با اشاره به فعالیت تشکل خیرین مسکن ساز در شهرستان، اظهار داشت: ما همواره شاهد هماهنگی ها، برنامه ریزی ها و تلاش های ارزنده خیرین نیک اندیش مسکن ساز در شهرستان اصفهان برای افراد بی بضاعت هستیم که این مهم شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان با همکاری خیرین با ایده پردازی و انگیزه، درصدد اقدامات مؤثری برای ساخت مسکن در اقصی نقاط شهرستان و استان هستند و ما خود را مدیون خیرینی می دانیم که سرمایه اشان را برای کمک به نیازمندان صرف می کنند.

احمدی عنوان کرد: مجموعه فرمانداری، دهیاری و شورای اسلامی روستای هفتشویه آماده همکاری و همراهی با خیرین مسکن ساز هستند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =