فرماندار اصفهان: بهترین اقدام برای گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر، برپایی جشن خدمت به مردم است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: در جشن بزرگداشت انقلاب مضاف بر اینکه باید جنایات رژیم پهلوی برای جوانان بیان شود در عین حال باید چشم انداز آینده نیز تبیین شود که برای رسیدن به افق روشن نیاز به همت، عزم و اراده انقلابی است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان شب گذشته چهارشنبه همزمان با اولین شب از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور در مراسم جشن انقلاب که در مسجد جامع رهنان برگزار شد، اظهار داشت: بهترین اقدام برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر برپایی جشن خدمت به مردم است.

فرماندار اصفهان افزود: رفتار انقلابی برای خدمت به مردم نیاز است و رفتار اداری در این عرصه کارساز نیست

احمدی خاطرنشان کرد: خدمات ارزنده جمهوری اسلامی در دوران چهل ساله انقلاب قابل قیاس با دوران پهلوی نیست چرا که دوران شکوهمند انقلاب اسلامی مردم محور بوده و هست ولی در دوران پهلوی ،سلطنت محور بوده است.

وی با بیان اینکه در شرایط حاضر مردم از لحاظ اقتصادی دستخوش مشکلاتی شده اند، افزود: امیدواریم با توکل به خداوند متعال و همت مضاعف مسؤلین نظام و همراهی مردم شریف بر مشکلات فائق آییم و از این جنگ اقتصادی هم به یاری امام زمان علیه السلام گذر کنیم .

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: در جشن بزرگداشت انقلاب مضاف بر اینکه باید جنایات رژیم پهلوی برای جوانان بیان شود در عین حال باید چشم انداز آینده نیز تبیین شود که برای رسیدن به افق روشن نیاز به همت، عزم و اراده انقلابی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =