فرماندار اصفهان: بهترین اقدام برای گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر، برپایی جشن خدمت به مردم است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: در جشن بزرگداشت انقلاب مضاف بر اینکه باید جنایات رژیم پهلوی برای جوانان بیان شود در عین حال باید چشم انداز آینده نیز تبیین شود که برای رسیدن به افق روشن نیاز به همت، عزم و اراده انقلابی است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان شب گذشته چهارشنبه همزمان با اولین شب از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور در مراسم جشن انقلاب که در مسجد جامع رهنان برگزار شد، اظهار داشت: بهترین اقدام برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر برپایی جشن خدمت به مردم است.

فرماندار اصفهان افزود: رفتار انقلابی برای خدمت به مردم نیاز است و رفتار اداری در این عرصه کارساز نیست

احمدی خاطرنشان کرد: خدمات ارزنده جمهوری اسلامی در دوران چهل ساله انقلاب قابل قیاس با دوران پهلوی نیست چرا که دوران شکوهمند انقلاب اسلامی مردم محور بوده و هست ولی در دوران پهلوی ،سلطنت محور بوده است.

وی با بیان اینکه در شرایط حاضر مردم از لحاظ اقتصادی دستخوش مشکلاتی شده اند، افزود: امیدواریم با توکل به خداوند متعال و همت مضاعف مسؤلین نظام و همراهی مردم شریف بر مشکلات فائق آییم و از این جنگ اقتصادی هم به یاری امام زمان علیه السلام گذر کنیم .

فرماندار اصفهان در ادامه گفت: در جشن بزرگداشت انقلاب مضاف بر اینکه باید جنایات رژیم پهلوی برای جوانان بیان شود در عین حال باید چشم انداز آینده نیز تبیین شود که برای رسیدن به افق روشن نیاز به همت، عزم و اراده انقلابی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =